Vánoční pečení
Vzhledem k tomu, že vánoční čas již pomalu klepe na dveře, jsme s osmáky pojali další hodinu pracovních činností tematicky a pustili se do pečení perníčků. Hnětlo se, válelo, vykrajovalo, peklo a potíralo. Práce šla krásně od ruky a celou školou se příjemně linula nádherná perníčková vůně, což dokazovaly také zvědavé pohledy spolužáků z vedlejších...










