Přírodovědná soutěž - 5.A
Žáci páté třídy Matouš Mrva, Vojtěch Szweda a Antonín Seidler se v úterý 29. listopadu zúčastnili soutěže ,,Máme rádi přírodu". Tématem byla fauna Česka. Soutěžící se nejprve v budově bíloveckého zámku seznámili pod vedením pana Zdeňka Pilicha s expozicí živočichů. Následně se přesunuli do ZŠ Komenského v Bílovci a soutěžili v určování zvuků zvířat...






















