Vycházka ke Dni Země
Tradiční vycházku ke Dni Země jsme letos kvůli nepříznivému počasí o týden odložili a dobře jsme udělali. V úterý 30. dubna bylo nádherně, od rána svítilo sluníčko, a tak žáci 1. stupně vyrazili na vycházku, na které je čekalo čtrnáct zastavení s tematickými úkoly. Během vycházky jsme si uvědomili, jak je naše Země nádherná a jak je důležité ji...










