Vánoční Vídeň očima žáků
Dne 4. prosince jsme se vydali se spolužáky z 8. A a 8. B autobusem na exkurzi do Vídně. Naše cesta začala v Bílovci v 5:30. Autobus měl mírné zpoždění kvůli zácpě v Brně, ale i přesto jsme se všichni moc těšili, i když trochu unavení. Naše putování Vídní začalo u zámku Belveder, prošli jsme jeho zahradami. Stálo za to...























