Projektový den Podzim ve škole
Ve středu 12. října se konala akce Podzim ve škole. Zúčastnil se ho celý 1. stupeň. První tři hodiny byla 4. A a 4. B ve školní kuchyňce. Pekli jsme bramborové spirály, pak jsme čekali, než se upečou a hned jsme je snědli. Bylo to výborné, moc jsme si pochutnali.










