Zájezd do Legolandu
Žáci naší školy se vydali na výlet do Německa, kde nejprve navštívili historické centrum Augsburgu a následně Legoland, kde na ně čekala spousta zábavy a dobrodružství. Prohlédli si různé expozice, řádili na atrakcích a celý den si užívali. Z výletu si odnesli nezapomenutelné zážitky, které jim zůstanou v paměti ještě dlouho.























