Odznak všestrannosti olympijských vítězů

24.04.2023

V dubnu se již tradičně účastníme okresního finále sportovní soutěže s názvem OVOV – Odznak všestrannosti olympijských vítězů. Závodníci soutěží v několika disciplínách, které jsou zaměřené na všestranný rozvoj pohybových a sportovních dovedností. Tento rok to byly tyto disciplíny: trojskok z místa, kliky pod dobu dvou minut, skákání přes švihadlo, hod medicinbalem a běh na 1 km nebo driblink na čas. Po celou dobu sportovního dopoledne byla přítomna ambasadorka soutěže, mistryně světa a bronzová olympionička ve trojskoku, paní Šárka Kašpárková, která na konci předávala poháry a diplomy vítězům jednotlivých kategorií.

Z našich žáků, kterých bylo dohromady 23, byli nejlepší Sára Vilšerová z 9. A a Martin Krischke z 8. A.