Když hraješ sám a nevadí to
24.06.2026

Také Človeče nezlob se, které jse stolní hrou pro více než jednoho hráče, je u nás pro některé žáky stolní hrou pro jednoho. A kdo vyhraje? Odpovídá, to nevím. A kdo prohraje? Odpovídá, to také nevím. Nic není špatně, i tento způsob relaxačního odpočinku je důležitý, zvláště pro naše žáky. V. Wolf Kvitová
