Fulnecký fotbálek – školní akce TV

27.05.2024

Hrát fotbal je velmi jednoduché. Ale hrát jednoduchý fotbal, to je jedna z nejtěžších věcí na světě."

Johan Cruijff, bývalý nizozemský fotbalista a fotbalový trenér, držitel zlatého míč.

Také letos se konala tradiční velká sportovní událost pro žáky se zdravotním postižením, na které jsme nemohli chybět. 

Ve sportovním areálu ZŠ J. A. Komenského ve Fulneku se konal ve středu 22. 5. 2024 fotbalový turnaj žáků, a to v sestavách počtu hráčů 4 chlapci + 1 dívka. Vybraní žáci prvního i druhého stupně ZŠ Wolkerova měli možnost zahrát si "fotbálek", a tak reprezentovat naši školu. 

Turnaje ve Fulneku se zúčastnilo celkem 6 družstev – z Kopřivnice, Fulneku, Oder, Nového Jičína, Frenštátu pod Radhoštěm a Bílovce. I přes veškerou snahu našich zapálených fotbalistů a usilovného povzbuzování náš tým skončil na posledním místě. No a cooo?!

Prohra nám radost ze hry nevzala a všichni jsme si sportovní dopoledne užili. Žáci byli odměněni taškou plnou dobrot a diplomem za účast, který si ve škole vystavíme na čestném místě. Děkujeme všem pedagogickým pracovníkům z fulnecké základní školy za pozvání, organizaci, bezvadné zázemí a občerstvení pro všechny účastníky akce.

Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. A my to takto v duchu řečeného prožili za hlasitého fandění všech bíloveckých účastníků.  G. Ovčačíková, asistent pedagoga a L. Výtisková, vyučující TV

Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Bílovec, Ostravská 658/28, příspěvková organizace

Tel.: 556 410 836          sekretariat@tgmbilovec.cz          Bankovní spojení: 3000938801/0100