2011-2016

2016

Třídní učitel Mgr. Eliška Richtárová

9. A Balok Jan, Cabúková Simona, Dluhošová Lenka, Faltová Karolína, Gonsorčíková Lenka, Horváth Nikolas, Kiss Ondřej, Kociánová Adriana, Ludvíková Eliška, Musil Viktor, Richter Filip, Skopal Denis, Slaná Lucie, Slaný Martin, Šejda Ondřej, Širůček Adam, Valášková Kateřina, Vaněk Ondřej

 

Třídní učitel Mgr. Andrea Pilichová

9. B Blizmanová Lenka, Flagar Zdeněk, Juřenová Markéta, Luprich Jan, Mertová Aneta, Mertová Lucie, Murcková Adéla, Navrátilová Leona, Němeček Jan, Nohlová Daniela, Ošťádalová Anna, Podušková Renáta, Rašková Michaela, Řeháček Hynek, Sklenáková Sabina, Střílka Jiří, Široká Terezie, Wáclavková Anežka, Zajíček Filip

2015

Třídní učitel Ing. Ivana Meyerová

9. A Horák David, Churáňová Adéla, Kakur Petr, Kolenčík Milan, Kořený Richard, Marek René, Novák Vojtěch, Petrovičová Tereza, Pilařová Tereza, Plhal Martin, Pospíšková Veronika, Richterová Vanesa, Schaumannová Vanda, Sklenáková Valerie, Střílková Veronika, Štěrba Jaroslav, Tichý Jan, Urbásková Terezie

Třídní učitel Mgr. Gabriela Paskerová

9. B Janoušek Marcel, Krč Richard, Macháčková Tereza, Nikel Jiří, Nikel Lukáš, Niklová Iveta, Niklová Tereza, Novák Roman, Otipková Veronika, Pekarčíková Simona, Richtár Dominik, Richtár Radim, Rymel Kryštof, Schaumann Patrik, Stanovský Ondřej, Tížek Lukáš, Vojtíšek Štěpán

2014

                                                                                                              Třídní učitel Mgr. Eliška Richtárová

9. A Dluhoš Adam, Dohnalová Adéla, Gomezová Dalia Valero, Hájková Andrea, Halíř Ondřej, Knopp Michael, Kremzer Štěpán, Mecerodová Monika, Mrázová Michaela, Pavlík Daniel, Rečková Nina, Rosa Daniel, Rosenkranz Tomáš, Šťastný Michal, Tížková Adéla, Vajda Miroslav, Vrana Daniel

 

Třídní učitel Mgr. Lukáš Kubíček

9. B Bortolotti Daniel, Brožová Melánie, Gonsorčík Ondřej, Hořínek Roman, Hrdá Hana, Jarošová Tereza, Kresta Michal, Kudlová Lucie, Kupka Jakub, Mikundová Michaela, Rolincová Dominika, Škrabal Pavel, Šprla Radek, Ulčák David, Vápeníková Zuzana, Wolf Filip

 

2013

Třídní učitel Miroslava Valášková

9. A Barboříková Vanda, Boráková Radmila, Dluhoš Filip, Dostálová Denisa, Dufek Petr, Hon Vítězslav, Hoza Daniel, Jílek David, Kornaková Radka, Krayzel Dominik, Kudla Vojtěch, Nikel Lukáš, Novák Adam, Nykš Stanislav, Poduška Rostislav, Richtárová Beatricie, Richter David, Šenková Kamila, Takáč Vít, Vaněk Robin, Vavrečka Daniel, Zárubová Tereza, Zátopková Michaela, Žídek Ondřej

2012

Třídní učitel Mgr. Eliška Richtárová

9. A Brisuda Michal, Černín Marek, Čislikovský Pavel, Hájková Denisa, Homolová Barbora, Jurčaga Ján, Koníček Filip, Kóšová Michaela, Krayzel Martin, Kremzer Martin, Rašková Karolína, Richtárová Simona, Rybáriková Adéla, Stanovská Klára, Šubertová Veronika, Vavrečková Kateřina, Vavrečková Nikola

Třídní učitel Mgr. Petra Bainarová

9. B Burianová Adéla, Havlová Kristýna, Holaška Bruno, Hrdlička Roman, Hurtečáková Nikola, Chmelíček Simon, Jedlička Michal, Jurašková Kristýna, Kocourek Dominik, Krauzovič Karel, Macák Jiří, Michalčíková Ivana, Moj Jonáš, Pokludová Šárka, Řehounková Šarlota, Součková Natálie, Vicherek Matěj

2011

Třídní učitel Zdenka Mendlová

9. A Brožová Karolína, Břežná Nikola, Čagalová Andrea, Dorňák Petr, Dulovčík Michal, Flagarová Věra, Halová Veronika, Hrebík Tomáš, Jedličková Lucie, Kolenčíková Dominika, Kovácsová Gabriela, Kresta Daniel, Plhalová Veronika, Raška Tomáš, Rašková Kristýna, Richtár Jakub, Šablaturová Anna, Tomášková Iveta, Valero Gomezová Sarai, Vogel Lukáš, Vyrubalík Zbyněk, Výtisk Petr

 

Třídní učitel Ing Ivana Meyerová

9. B   Balok David, Buršová Petra, Fojtík Jiří, Hubáček Ondřej, Krayzlová Zuzana, Lukášová Kristýna, Marková Daniela, Musil Oliver, Nedvídková Barbara, Nigrovičová Kristýna, Richter David, Seidler Jan, Šprla David, Taneček Petr, Ticháčková Nikola, Vašenková Anna, Vranová Monika

Diskusní téma: 2011-2017

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek