2000-2010

2010

Třídní učitel Mgr. Jindřiška Mlčůchová

9. A  Daniško Martin, Deklevová Petra, Flagar Štěpán, Fojtíková Renáta, Havel Filip, Holub František, Honová Tereza, Horváth Erik, Hozová Tereza, Hruška Dominik, Jaklová Lucie, Kudla Lukáš, Kudlová Helena, Maivald Jakub, Nykš Patrik, Olivová Markéta, Řeháčková Zlata, Stanovský Jan, Škandera David, Tichá Michaela, Vojtíšková Kateřina

Třídní učitel Mgr. Lukáš Kubíček

9. B Barnošáková Petra, Dufek Tomáš, Gebel Jaromír, Grygarová Zlata, Horváthová Nikola, Hrebík Vojtěch, Kovařík Jan, Krayzel David, Kučerová Nikola, Kučerová Tereza, Kudela Martin, Lindovská Marcela, Lubojacký Patrik, Maňuchová Barbora, Mecerod Tomáš, Nekoranec Dalibor, Petrunov Šimon, Sedláková Iveta, Sivák Lukáš, Širůčková Eva, Ticháček Petr, Velnerová Andrea, Žižka Dominik

 

2009

Třídní učitel Mgr. Hana Dušková

9. A  Barnošák Jan, Bělunek Aleš, Broskevičová Zuzana, Hrdlička Miroslav, Kubinová Markéta, Mlýnská Kristýna, Nebor Dominik, Novotný Lukáš, Pavlíková Monika, Ptašková Vendula, Richterová Lenka, Řeháček Miroslav, Slavíková Lucie, Sochorková Tereza, Štix Pavel, Tížek Jakub, Ulčáková Simona, Urbásková Hana, Vítková Anna, Vráblíková Tereza

Třídní učitel Mgr. Miroslava Valášková

9. BBachratá Lucie, Borák Lukáš, Cabúk Tomáš, Dorňáková Lucie, Jaroš Vojtěch, Kissová Nikola, Luprich Tomáš, Macáková Lucie, Miženko Patrik, Pavelka Libor, Raška Ondřej, Richtárová Ivana, Rosa Michael, Širůčková Markéta, Šťastná Lucie, Šubert David, Těžký Michal, Vidličková Kateřina, Vrána Jakub, Vřeská Barbora, Žůrková Kateřina

2008

Třídní učitel Mgr. Lukáš Kubíček

9. A Dorňáková Alice, Elbel Jakub, Flagar Vojtěch, Hošová Nikola, Kapila Miroslav, Kremzer Filip, Kudlová Marie, Lazecká Barbora, Lazecká Marie, Maivald Robin, Matznerová Lucie, Mrázek Jan, Pastrňáková Eliška, Pavlištík Daniel, Ptaško Patrik, Richtár Lukáš, Richterová Eva, Rolková Tereza, Tížek Adam, Vítek Lukáš, Výtisk Marek

Třídní učitel Mgr. Alena Petrovičová

9. B Hala Stanislav, Hrdinová Zuzana, Hruška Jakub, Chovancová Klára, Kardoš Michal, Klekner Matěj, Knopp Tomáš, Kolenčík Jan, Kret Miroslav, Landori Denis, Lazecký Marek, Lubojacká Veronika, Němcová Anna, Richterová Martina, Šablaturová Eva, Šamajová Hana, Šiklová Andrea, Šuláková Lucie, Zárubová Michaela, Zewdie David

Třídní učitel Mgr. Alice Stanovská

9. C Blažková Kristýna, Březná Tereza, Cabúk Daniel, Fabiánová Klára, Hanák Jiří, Holek Jan, Holub Erik, Horklová Vendula, Ivanočková Tatiana, Kiss Vojtěch, Patáčiková Barbora, Richterová Iveta, Richterová Petra, Rolincová Hana, Rybková Šárka, Sedlák Adam, Střílková Veronika, Šťastný Martin, Tisovský Martin, Vojtasíková Kateřina

2007

Třídní učitel Ing. Ivana Meyerová

9. A Berger Roman, Blaschová Denisa, Čagala Tomáš, Elbel Jan, Ftáčníková Laura, Grygar Jakub, Herman Jaromír, Hrdina Michal, Jarošová Lucie, Kálmánová Aneta, Krejčí Lenka, Kremzer Filip, Kubíčková Karolína, Kučera Ondřej, Kučerová Vendula, Kuděla Jakub, Lazecký Matěj, Lindovský Jaroslav, Mazurová Jaroslava, Nigrovičová Hana, Párkányová Nela, Pavlištíková Nikola, Řeháčková Veronika, Slováček Lukáš, Sochorek Libor, Šťastná Daniela, Vrablíková Barbora

Třídní učitel Mgr. Eliška Richtárová

9. B Bělunková Jana, Bzonek Ondřej, Černínová Petra, Dekleva Filip, Dostál Adam, Dostál Marek, Hendrych Václav, Hrdličková Erika, Churáň David, Kittelová Andrea, Kittelová Sandra, Lindovská Denisa, Matura Marek, Návedlová Karolína, Niklová Nikola, Řeháčková Michaela, Šustek Václav, Víchová Veronika, Křepelková Gabriela, Lindovská Radmila, Rýdel Jiří, Smolková Zuzana, Šmídová Martina, Vavrečková Sabina, Žůrek Robert, Šiklová Markéta

 

2006

Třídní učitel Mgr. Ilona Pazderová

9. A Bachratá Marie, Baudyšová Martina, Boráková Klára, Bugoš Jan, Hájková Vladěna, Hnilica Jakub, Homolová Veronika, Jakoubek Michal, Jarošová Nikola, Kajgr Václav, Kolesár Tomáš, Koňařík Ondřej, Kuděla Jan, Markiewicz Lukáš, Nykel Tomáš, Podpinka Lukáš, Richter Tomáš, Richterová Zuzana, Rosenbergerová Petra, Tobolová Nikola, Žigová Monika

Třídní učitel Mgr. Miroslav Juchelka

9. B Andrlík Ladislav, Bilíková Veronika, Fritsch Lukáš, Graf Jan, Holub Marek, Kováč Alexandr, Kováč Martin, Kudelová Lenka, Kudrnová Martina, Lichá Veronika, Lombartová Silvie, Ludvík Ladislav, Machová Alexandra, Machura Michal, Nováková Jana, Nykšová Soňa, Ondříčková Renáta, Richtárová Michaela, Sládecký Petr, Šubert Filip, Těžký Pavel, Tížek Jiří, Vyrubalíková Tereza

 

Třídní učitel Mgr. Karel Jaroň

9. C Adamčíková Monika, Bainar Marek, Blaschová Markéta, Boráková Margita, Dorňáková Hana, Dostál Dalibor, Hendrych Lukáš, Heráková Pavlína, Herkommerová Petra, Ištoková Tamara, Kissová Eva, Krayzel Tomáš, Kubečka Lukáš, Kubínová Monika, Kukuladyová Jana, Lapáčková Veronika, Mihalčatinová Gabriela, Pavlištíková Ladislava, Pika Antonín, Rašková Zuzana, Richtár Tomáš, Šulák Jakub, Švidrnoch Jan, Vavrečková Marie, Trubianská Markéta

 

2005

Třídní učitel Mgr. Zdenka Mendlová

9. A Blasch Martin, Burianová Šárka, Frei Aleš, Hnilicová Markéta, Jarošová Veronika, Kakur Rostislav, Kleinová Jana, Kolenčík Michal, Král Jiří, Krejčí Lukáš, Krischková Pavla, Kucserová Markéta,  Latura Igor, Matznerová Barbora, Melecká Monika, Melecká Renata, Míčková Jana, Němec David, Salay Martin, Slavík Jakub, Turský Robert, Vícha Jakub, Vrablík Martin, Zimová Markéta

 

Třídní učitel Mgr. Jindřiška Mlčůchová

9. B Bittner Jiří, Boráková Vendula, Bukáčková Markéta, Faldík Aleš, Flagar Michal, Horkel Jan, Horklová Monika, Kardošová Iveta, Kuděla Matěj, Kudla Tomáš, Lazecká Hana, Lazecká Lucie, Lazecký Ondřej, Manfrinová Klára, Mazur Tomáš, Patáčik, Michal, Peter Milan, Řeháček Daniel, Sedláková Eva, Sochorková Barbora, Štachová Kateřina, Urbásek Jakub, Vavrečková Nikola, Večerek Lukáš. Zajíc Jakub, Zewdiová Helena, Trubianská Markéta

2004

Třídní učitel Mgr. Zdenka Mendlová

9. A Almášiová Kristýna, Andrlíková Eva, Bajnar Adam, Bartoš Aleš, Burian Jan, Čmakal Jaromír, Enenkelová Karin, Honeš Radek, Kakurová Kateřina, Kořená Veronika, Kubesa Václav, Kuděla Martin, Landoriová Gisela, Loskot Petr, Maňásková Štěpánka, Medvecká Ivana, Ocásek Petr, Opálka Jiří, Pazderová Klára, Štverka Luděk, Vlčková Petra, Vysoká Veronika, Witosová Michaela, Žůrek Marek, Výtisk Zbyněk

Třídní učitel Mgr. Alena Petrovičová

9. B Adamčíková Denisa, Dostál Jaromír, Dostál Vojtěch, Hozová Veronika, Jedličková Markéta, Juchelková Karin, Kapusňáková Zuzana, Korčák David, Krischková Petra, Kudela Jiří, Lindovský Petr, Murcková Kateřina, Niklová Kamila, Nykš David, Parmová Kateřina, Richtár Jakub, Richtárová Eva, Stanovská Kateřina, Šimoník Michal, Šindlář Patrik, Vokurka René, Vokurková Nikol, Vrána Daniel, Brusová Lucie, Šerková Klára

Třídní učitel Mgr. Miroslava Brusová

9. C  Bachoříková Jana, Hanáková Petra, Hložánková Anna, Hoš Jiří, Hrbáček Radek, Kupka Miroslav, Neuvirt Petr, Richtárová Monika, Richter Aleš, Richter Michal, Skála Jakub, Sommer Milan, Sošková Nikola, Střílková Pavla, Škapa Jiří, Tížková Petra, Turská Markéta, Žůrek Jaroslav, Bálik Milan, Světlíková Reneta, Kálmán Arpád, Palenčár Michal

2003

Třídní učitel Mgr. Hana Dušková

9. A Bilejová Zuzana, Fritschová Žaneta, Haas Jiří, Hrnčířová Blanka, Kajgrová Martina, Král Václav, Lichý Jakub, Lindovská Lenka, Markiewiczová Zuzana, Mazurová Jana, Martiník René, Mikulec Filip, Němcová Darina, Nohel Jan, Richtár Michal, Ryšková Daniela, Samuhel Dalibor, Seidler Přemysl, Slavík Petr, Večerek Martin

Třídní učitel Mgr. Andrea Pilichová

9. B Bilík Miroslav, Buršová Denisa, Hadamčíková Sylva, Hlobilová Dana, Hozová Michaela, Jakušová Tereza, Kolesárová Michaela, Krauzovič Vojtěch, Kret Roman, Pavlík Petr, Kuzma Jan, Langrová Alžběta, Lubojacká Kateřina, Macáková Markéta, Matura Dalibor, Nikel Daniel, Palička Roman, Parkány Robert, Richtárová Markéta, Stanovská Aneta, Stanovský David, Tížek Václav, Vaněk Jiří, Vyrubalík Ivo, Vyrubalíková Markéta, Kupka Tomáš

Třídní učitel Mgr. Dáša Tovaryšová

9. C Boráková Martina, Dener Václav, Flagar Lumír, Fuňák Martin, Grygarová Jana, Hauserová Veronika, Janošek Marek, Karafiátová Markéta, Kovařík Vlastimil, Křepelková Kristina, Lazecká Andrea, Martiník Roman, Nikel Martin, Nikel Tomáš, Pavlištíková Michaela, Řeháčková Adéla, Stanovská Kateřina, Vaculová Klára, Vavrečka Vít, Vejrosta Richard, Zvoník Dalibor,

 

 

2002

Třídní učitel Mgr. Gabriela Kopcová

9. A Bachratý Filip, Blažek Daniel, Jaroš Marcel, Kořená Lucie, Kováčová Lucie, Kucserová Tereza, Lindovský Matěj, Lombart Lukáš, Mlčůch Filip, Richterová Gabriela, Richterová Nikola, Rosenbergerová Hana, Rybková Marie, Řeháček Vojtěch, Seidlerová Martina, Slavíková Lenka, Škrobánková Zuzana, Těžký Michal, Tížková Markéta, Ulmann Lukáš, Vašut Vítězslav, Vojtasík Jakub, Vyležíková Marie, Miglecová Veronika

Třídní učitel Mgr. Alice Stanovská

9. B Baďurová Aneta, Falhar Vladimír, Hájková Lenka, Herák Jiří, Homolová Kateřina, Horkel Michal, Hrdlička Aleš, Kantor Michal, Klein Tomáš, Korčák Petr, Mandelová Tereza, Martínek Michal, Petrášová Radka, Režný Ivo, Richtár Radim, Richtárová Lucie, Schwarz Jakub, Sliačanová Magdaléna, Tichá Martina, Žůrek Jan, Žůrková Pavla, Bugošová Renáta, Šarköziová Lucie

 

Třídní učitel Mgr. Milena Šrámková

9. C Almáši Patrik, Bachoříková Hana, Biel Radek, Dorňáková Monika, Dostál Petr, Dostálová Adéla, Fuňáková Petra, Jedličková Darina, Kupka David, Landoriová Pavlína, Lindovská Kristýna, Magnusek Filip, Mordáčová Terezie, Pavlík Radim, Pavlovský Robin, Richtárová Tereza, Salayová Kateřina, Šamaj Jakub, Šindelář Jakub, Tulis Milan, Růžička Martin, Ondříček Milan, Kotlárová Alena

 

2001

Třídní učitel Mgr. Ludmila Bártová

9. A Bárta Petr, Bittnerová Markéta, Drastík Martin, Dušková Martina, Enenkelová Aneta, Hozová Martina, Juchelková Simona, Krauzovičová Veronika, Krayzel Ondřej, Krčmářová Hana, Kupková Tereza, Lindovský Karel, Manfrinová Nicola, Míčka Jiří, Nikel Miroslav, Richterová Milena, Satek Jakub, Seidlerová Lucie, Schulzová Markéta, Sýkora Jan, Šamajová Lucie, Škrobánek Martin, Tomečková Gabriela, Vaňková Barbora, Vidlák Daniel, Vykypěl Michal, Výtisková Radka, Baudyšová Veronika

                                                                                                                                     Třídní učitel Mgr. Alena Víchová

9. B Alberová Kateřina, Březná Jana, Grames Martin, Hubová Pavlína, Jaroš Milan, Klein Lukáš, Koňařík Martin, Kovářová Petra, Kurka Luděk, Latura Petr, Loučka Zdeněk, Neuwirth Jiří, Neuwirth Tomáš, Parmová Veronika, Podpinková Petra, Pracný Vojtěch, Richter David, Richter Lukáš, Seidlerová Pavla, Škrobánková Marie, Vavrečková Stanislava, Víchová Barbara, Zajíčková Iva, Kovacsová Jitka, Pechová Michaela

Třídní učitel Mgr. Ilona Pazderová

9. C Fait Jan, Fojtík Ondřej, Honeš Petr, Jakuš Adam, Leicher Petr, Rozprým Luděk, Sikora Aleš, Stanovská Marcela, Vaněk Petr, Haas Petr, Hrabovský Tomáš, Rakos Lukáš, Sedláková Lucie

Diskusní téma: 2000-2010

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek