1991-2000

2000

Třídní učitel Mgr. Jindřiška Mlčůchová

9. ABajnarová Eliška, Köhlerová Veronika, Kořený Adam, Kulhavý Josef, Niklová Veronika, Ocásek Tomáš, Plešková Tereza, Pröschlová Monika, Richterová Veronika, Ryšánková Jana, Samuhelová Darina, Schönová Michaela, Šťastná Jana, Švidrnochová Lucie, Thielová Adéla, Vítová Veronika, Vojtasík Jan

Třídní učitel Mgr. Zdeňka Mendlová

9. B Binarová Pavla, Bouřa David, Dulanská Petra, Fryčka Jakub, Jedlička Patrik, Krajčová Alena, Krayzel David, Kubesová Tereza, Kysučan Petr, Langrová Barbora, Lazecký Petr, Rožánková Lenka, Řeháčková Petra, Slavíková Adéla, Sochorová Radana, Šimoník Martin, Vít Jakub, Gregor Martin, Kysučan Petr

 

 

2000

Třídní učitel Mgr. Miroslava Valášková

9. C Blasch Aleš, Březná Markéta, Dostálová Vendula, Horváth Tomáš, Hrdlovič Michal, Kakurová Petra, Kratina Radek, Kretová Žaneta, Lišifka Filip, Maňásková Vendula, Neisarová Monika, Nikel Ladislav, Pavlíková Veronika, Richterová Andrea, Rozprýmová Martina, Seidler Daniel, Stein Petr, Šamaj Pavel, Theimerová Sylva, Vyrubalík Daniel, Výtisková Eva

 

1999

Třídní učitel Mgr. Dáša Tovaryšová

9. A Kluzák Jaroslav, Krayzlová Kateřina, Kubánková Eliška, Kulhavá Pavlína, Lindovská Veronika, Martiníková Monika, Mičulková Jana, Neuwirt Ladislav, Seidler Jakub, Schweinerová Jana, Skálová Lenka, Slavíková Hana, Ševčovičová Eliška, Škrobánková Pavlína, Trnčák David, Vašutová Alice

 

Třídní učitel Mgr. Hana Dušková

9. B Benešová Daniela, Boráková Sylvie, Goméz Marcel, Grygarová Denisa, Jedlička Petr, Kotalová Jana, Krayzel Petr, Lazecká Martina, Mazurová Dana, Neuwirhová Petra, Novák Jiří, Olbris Petr, Petráš Ivo, Petržílková Radka, Richtár Rostislav, Richterová Vanda, Sedláková Markéta, Stareček Kamil, Ulmann Jakub, Ulmann Martin, Vavrečková Andrea, Žižka Vojtěch, Žůrková Eva

 

Třídní učitel Mgr. Eliška Richtárová

9. C Bestová Miroslava, Dekleva Martin, Fojtík Adam, Havelek Radim, Jedlička Radek, Kantorová Věra, Kupková Zuzana, Lišifka Ondřej, Paličková Šárka, Pazderová Barbora, Richtárová Radka, Richtár Zdeněk, Slaná Ivana, Strnadel Stanislav, Studený Lukáš, Tichý Aleš, Víchová Zuzana, Malý Jakub, Slaný Petr, Šprla Michal, Pavlíčková Petra, Dudová Petra, Kupková Zuzana, Kubíček David

 

1998

Třídní učitel Mgr. Jana Bártová, Mgr. Milena Šrámková

9. A Baďura Aleš, Bujnochová Eliška, Franeková Anna, Grossmann Petr, Gráf Jiří, Hlaváč Lukáš, Holaň Jan, Horklová Michaela, Hořínková Veronika, Limanovský Tomáš, Marková Lucie, Niklová Vanda, Seidler Jan, Satková Zuzana, Skoková Adriana, Šťastný Zdeněk, Štverková Petra, Vojtasík Petr, Zedníčková Petra, Žižková Adéla, Salvová Veronika, Trubianská Simona, Hoza Libor, Bém Lukáš, Bilejová Kateřina, Blaha Petr, Faitová Hana, Hejda Jiří, Janoušek Jakub, Jakušová Barbora, Kuzma Ondřej, Lindovská Iveta, Madelová Lucie, Theomerová Hana

Třídní učitel Mgr. Alice Stanovská

9. B  Braška Pavel, Gruchalová Anna, Hrabalová Lenka, Kakurová Daniela, Kapusňáková Šárka, Krása Miloš, Kubesa Aleš, Lazecký Roman, Martinková Radka, Niklová Andrea, Novotný Pavel, Pavlovský Kamil, Strnadová Miroslava, Šablatura Eduard, Thielová Pavla, Tížková Michaela, Víchová Petra, Lapáček Roman, Sikora Petr, Fojtík Tomáš, Dudová Žaneta, Dluhá Markéta, Hrabovská Kateřina, Jasaňová Martina, Mozga Daniel, Neisar Jiří, Nikel Radim, Papežík David, Reková Stanislava, Rokytová Gabriela, Skoková Adriana, Tisovský Luděk, Vadoc Petr, Záveský Lukáš, Uhlík Pavel

 

1997

Třídní učitel Mgr. Ludmila Bártová

9. A Döme-Sklenák Vlastimil, Fojtíková Jana, Hefková Božena, Hurtečáková Alena, Jahn Zbyněk, Jedličková Zdenka, Kočíšová Andrea, Košová Petra, Kotalová Andrea, Kurka Miroslav, Lazecká Olga, Lindovská Markéta, Lindovský Roman, Meluchová Marcela, Richterová Jana, Schwarz Jan, Šťastná Ivana, Švagerová Lenka, Tomečková Lucie, Vokurková Petra, Hájek Lukáš, Hušková Martina, Langer Radim, Lapáček Michal, Mydlář Roman, Pinčák Marek, Pospíšková Šárka, Řeháček Jakub, Škrobánek Jaromír

1997

Třídní učitel Mgr. Ilona Pazderová

9. B Bajnar Aleš, Boráková Jana, Denerová Kateřina, Fojtík Tomáš, Holek Kamil, Hošický Jiří, Kománek Jiří, Kovaříková Zuzana, Limanovská Petra, Lukášová Romana, Lyčková Barbora, Michalská Darina, Petrukák Ivo, Rokyta Přemysl, Seidlerová Petra, Semenyšinová Silvie, Vavrečka Martin, Weselá Michaela, Chocholouš Jakub, Boráková Erika, Bryksová Radka, Býma Petr, Lindovský Petr, Loučková Jana, Pastyříková Petra, Tížek Petr, Vlachová Michaela, Vlachová Petra, Závodná Lucie

 

1995

Třídní učitel Mgr. Miroslava Valášková

9. A Albert Martin, Bachořík Jan, Bachořík Lubomír, Bachoříková Anna, Biel Zdeněk, Binar Marek, Falharová Miroslava, Farník David, Haftová Renáta, Haninger Tomáš, Hozová Petra, Hrbáčková Lucie, Jasaň David, Lazecký Lukáš, Lubojacká Martina, Klíma Petr, Kudělová Markéta, Langer Kamil, Mitašová Michaela, Neuvirt Jiří, Niklová Miroslava, Niklová Zuzana, Piešová Pavlína, Richtárová Jana, Richter Michal, Slaný Zdeněk, Škrobánková Jana, Vaněk Petr, Zátopková Silvie, Majling Martin, Gola Alexandr

Třídní učitel Mgr. Zdeňka Mendlová

9. B Bsonek Ondřej, Býmová Pavlína, Čížková Zuzana, Čtvrtňák Jiří, Dluhoš Jan, Dluhoš Přemysl, Grafová Petra, Hurtečáková Jana, Chabanová Jana, Karafiátová Zuzana, Kováč Daniel, Kovařík Radek, Krásová Lucie, Kupka Pavel, Langová Petra, Lindovský Jan, Melecká Markéta, Nikel Radek, Palíková Eva, Petřeková Karina, Pracný Ondřej, Richtár Jan, Richterová Jana, Rulíčková Lucie, Satek Daniel, Strakoš Petr, Střálková Tereza, Tomášek František, Tížek Zdeněk, Richtár Kamil, Uhlík Petr, Horklová Andrea

1994

Třídní učitel Mgr. Pavel Hruška

9. A Herec David, Holub Radim, Hoš David, Jeřábek Marcel, Jozek Jaromír, Komárková Monika, Lubojacký Tomáš, Meluch Roman, Nykšová Lada, Rektořík David, Richter Lukáš, Snopová Romana, Škanderová Ivana, Švábek Radek, Tobola Martin, Uhliariková Eva, Vebr Tomáš, Zajíc Petr

 

Třídní učitel Mgr. Milena Šrámková

8. A Bachoříková Lenka, Dobešová Renáta, Grossmannová Lenka, Kaniok Jakub, Kučera Aleš, Marek Štěpán, Nogolová Lucie, Palíková Lucie, Pilichová Eva, Řeháček Michal, Seidler Jaroslav, Stanovský David, Šeděnka Martin, Vřeská Tereza, Gewinner Aleš, Hluchý Ondřej, Holaň Jaroslav, Schwarz Petr, Richterová Kamila, Tisovská Eva, Grodová Pavla, Víchová Radka, Filipec Aleš

 

Třídní učitel Mgr. Ivo Melecký

8. B Bortolotti Radka, Drastich Jiří, Hedvíček Jiří, Hoňková Veronika, Janoušek Lukáš, Karlík Martin, Koloušek Robert, Kornaková Jana, Matznerová Eva, Michalík Lukáš, Pavlík David, Petrulák Radim, Pieš Roman, Richtár David, Řeháček Zdeněk, Řeháčková Eliška, Tichá Monika, Trojek Jaroslav, Vojtek Karel, Bartoš Martin, Glonek Libor, Fojtík Jiří, Lindovská Helena

Třídní učitel Mgr. Karel Jaroň

8. C Ambrož Pavel, Bílek Pavel, Holek Martin, Jedlička Lukáš, Kubíčková Lenka, Kupka Adam, Lang Radek, Lazecká Petra, Martínková Petra, Motyčák Jiří, Novák Michal, Pastyříková Eva, Richtár David, Richtár Petr, Richterová Lucie, Šablaturová Nikol, Ševčovičová Jindřiška, Tisovský Libor, Zeman Lukáš, Seidlerová Marie

 

 

 

 

 

1993

Třídní učitel Mgr. Jindřiška Mlčůchová

9. A Brožová Ivana, Dresslerová Leona, Fojtová Simona, Franeková Nicola, Grabec David, Hrachovcová Eva, Chytilová Radka, Kochamíčková Lucie, Kupková Lea, Lindovská Renáta, Matznerová Jana, Neisarová Renáta, Restl David, Richtárová Naděžda, Ševčovič Marcel, Šindlářová Michaela, Vidláková Marta, Vitochová Alena

Třídní učitel Mgr. Dáša Tovaryšová

8. A Balharová Kateřina, Bsonek Přemysl, Bujnochová Iva, Dardová Lucie, Fialová Eva, Gelnar Petr, Gewinner Jiří, Horáková Klára, Jedlička Martin, Klosová Romana, Kolovratová Soňa, Langer Lukáš, Lubojacká Eva, Richtárová Lada, Rosipal Pavel, Řeháčková Pavla, Semenyšinová Hana, Semenyšinová Petra, Schweinerová Veronika, Skála Stanislav, Šuríková Kateřina, Tovaryš Jaroslav, Vaňková Renáta, Vavrečka Jan, Vavrečková Liana, Zvoníková Markéta, Burček Jiří, Lindovská Petra, Želevová Anastázie

 

Třídní učitel Mgr. Alice Stanovská

8. B Adamov Patrik, Axmann Petr, Binarová Eva, Čečka Václav, Falhar Petr, Haft Miroslav, Heichlová Pavla, Holub Radim, Horváthová Marcela, Hrabovský Roman, Kopeček Pavel, Krajčová Kateřina, Kubečka Kamil, Maderová Kateřina, Matiašková Soňa, Mičulek Richard, Pavlištíková Darina, Pika Tomáš, Pinčák Ondrej, Richterová Martina, Studený Marek, Šindler Jiří, Švejda Petr, Vaňková Petra, Víchová Lenka, Ciesar Jaroslav

Třídní učitel Mgr. Hana Dušková

8. C Binar Martin, Buček Roman, Franeková Miroslava, Frňková Libuše, Honěk Jiří, Honěk Josef, Horvathová Hedvika, Chmelíčková Jana, Chytilová Zuzana, Karafiát Zdeněk, Kotrlová Lenka, Kováč Robert, Lazecká Monika, Liďák Lukáš,  Močárová Silvie, Mordáč Roman, Můčková Simona, Novák Ondřej, Richtár Vladan, Richterová Hana, Rykala Daniel, Solnický Roman, Tichá Leona, Tisovská Naděžda, Urbásková Hana, Výtisk Petr, Zvaková Jana, Steinová Dagmar, Mixán Pavel, Döme Albert

 

1992

Třídní učitel Mgr. Peter Šloff

9. A Abík Jiří, Adámková Lucie, Bsonková Petra, Bučková Petra, Čečková Marta, Fojtíková Andrea, Haningerová Kamila, Hefka Jozef, Hermanová Monika, Honus Roman, Holub Pavel, Horsinková Vendula, Hulka Jan, Klímová Katka, Lazecká Lenka, Liďáková Hana, Nikel Stanislav, Pavlíková Markéta, Provázková Silvie, Pustějovský Lukáš, Slivka Marek, Tettauer Ladislav, Tisovská Zuzana, Uhlíková Marie, Brachňáková Monika, Čížková Jana, Honkyš Tomáš, Jarošová Blažena, Jendrýsek Kamil, Josková Lucie, Knop Martin, Lorenz Petr, Richtár Pavel, Rybář Nikola, Stuchlík Miloš, Vrbová Pavlína, Žigová Gabriela

Třídní učitel Mgr. Jana Kuchtová

8. A Bělunková Naďa, Fešar Tomáš, Fialová Pavlína, Fojtík Přemysl, Franeková Nikol, Grabec David, Kaniok Petr, Melecký Radim, Madzia Jan, Neisarová Renáta, Havelková Petra, Nohlová Vendula, Pazdera Ladislav, Piková Petra, Richtárová Martina, Richtárová Monika, Richtárová Monika, Richtárová Zuzana, Roubalová Jana, Rychtárová Jana, Seidlerová Hana, Strakošová Eva, Ševčovič Marcel, Šír Filip, Volný Jiří, Zajíčková Lucie, Závodský Petr, Žák Radovan, Žmij Petr, Restl David, Sláčal Daniel, Semenyšin Miloš, Řeháček František

Třídní učitel Mgr. Eliška Richtárová

8. B Brožová Ivana, Číšecký Radek, Hořínek Ivan, Hrabovský Martin, Hušková Dagmar, Kapičáková Martina, Kissová Andrea, Kudělová Zdeňka, Kulla Milan, Němec Jan, Nikel Tomáš, Novák Tomáš, Richtárová Naděžda, Richterová Petra, Rykalová Alena, Řeháček Kamil, Schwarz Lukáš, Sochorek Čestmír, Švagera Pavel, Thiel Antonín, Tisovská Iveta, Urbásek Petr, Zvoník Josef, Neisarová Renata, Lapáčková Anna

 

 

 

1992

Třídní učitel Mgr. Jindřiška Mlčůchová

8. C Bouřová Lucie, Foltová Veronika, Gilg Vlastimil, Gruchalová Lada, Kudelová Jana, Kupka Tomáš, Lindovský Tomáš, Martinek Marek, Novotný Petr, Ošťádalová Jana, Richtár Radim, Richter Kamil, Richterek Pavel, Richterová Liana, Řeháček František, Semenyšin Miloš, Sláčal Daniel, Šurík Pavel, Tomášek Bronislav, Tichý Jiří, Trojka Ivan, Tymlová Martina, Weselá Petra, Vysoká Leona

 

1991

Třídní učitel Mgr. Jana Bártová

8. A Bsonek Lukáš, Havelek Tomáš, Hořínková Kamila, Kanioková Markéta, Lazecká Zuzana, Matzner Petr, Mendl David, Michalská Petra, Musil Petr, Nohlová Vendula, Ovčačíková Petra, Rajnošek Jiří, Richtárová Ivana, Richter Radomír, Richterová Lenka, Schaumann René, Sobotka Kamil, Solnická Monika, Švagerová Petra, Tichá Gabriela, Valášková Lenka, Valášková Silvie, Výtisk Pavel

 

Třídní učitel Mgr. Ilona Pazderová

8. B Hájek Daniel, Janková Petra, Jedlička Dalibor, Klementová Monika, Kopecká Jana, Kovařík Vlastimil, Krajčová Ilona, Kupka Roman, Kupková Daniela, Lazecký Robert, Lindovská Martina, Maňuch Štěpán, Ošťádalová Lenka, Pavlištík Zdeněk, Petrovič Michal, Richtár René, Řeháček Daniel, Sekaninová Gabriela, Sikora Přemysl, Stehlík Adam, Stein Vítězslav, Švejda Kamil, Trefilová Monika, Valášek Petr

Třídní učitel

8. C Hefka Jozef, Abík Jiří, Adámková Lucie, Holub Pavel, Herrmanová Monika, Lazecká Lenka, Horsinková Vendula, Honus Roman, Pavlíková Markéta, Nikel Stanislav, Slivka Marek, Pustějovský Lukáš, Provázková Silvie, Richter Tomáš, Hulka Ján, Uhlíková Marie, Tettauer Ladislav

Diskusní téma: 1991-2000

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek