1981-1990

1990

Třídní učitel Mgr. Miroslava Valášková

8. A Axmann Libor, Farníková Helena, Hájková Martina, Havránková Kateřina, Hekar Petr, Hon Dalibor, Janošek Aleš, Kopcová Gabriela, Krayzlová Kamila, Kudělová Andrea, Lindovská Petra, Lindovská Soňa, Lindovská Taťána, Lukáš Jiří, Macháčová Lenka, Maivald Petr, Maňuchová Stanislava, Mičulek René, Mordáčová Marie, Nováková Zuzana, Pavlásková Lenka, Richterová Libuše, Řeháčková Nikola, Sláčal Petr, Sobek Jan, Sochorek Martin, Stanovský Tomáš, Stärk Kamil, Šecová Jana, Tichá Simona, Vašutová Bronislava

Třídní učitel Mgr. Ludmila Bártová

8. B Böhmová Jana, Cendelín Radek, Ciesarová Dana, Čechová Eva, Dömeová Andrea, Grunclová Lucie, Hájek Tomáš, Havlová Miriam,Hellebrandt Martin, Horsinková Marie, Jakubjanská Jana, Kopeček Přemysl, Kupka Jiří, Kupský Jan, Krejčí Jakub, Polášek Petr, Pospíchal Václav, Pustějovský Marek, Richtár Jiří, Richter Radim, Richterová Lucie, Richterová Monika, Řeháčková Ivona, Sikorová Lada, Tovaryšová Lenka, Vaněk Roman, Vebr David, Volný Martin, Závodský Jiří, Žák Libor, Žmij Bronislav

Třídní učitel Mgr. Zdeňka Mendlová

8. C Ambrož Jan, Broskevič David, Buš Ivan, Dobešová Hana, Dufková Andrea, Gilgová Šárka, Hefková Zdenka, Heichel Petr, Hendrych Dalibor, Holub Jan, Hořínek Petr, Hořínek Roman, Hrbáček Josef, Kadula Radim, Kedroň Kamil, Kiss Adam, Kleinová Ivana, Kukaladyová Ivana, Kunzová Věra, Lukášová Jana, Mičulek Radek, Mráz Petr, Nikel Libor, Pilichová Andrea, Richter Bohdan, Seidler Dalibor, Sláčal Jiří, Struž Ivo, Tanečková Nikola, Vavrečka Petr, Vavroš Radim, Vlček Petr, Vřeský Pavel, Zajíček Marek

 

1989

Třídní učitel Mgr. Karel Jaroň

8. A Cabúk Marian, Drastichová Lada, Havelek Patrik, Hebelka Tomáš, Harabišová Karin, Hefková Danuše, Hedvíček Aleš, Honkyš Milan, Hromada Jiří, Kočí Marcela, Kopecký Martin, Kováčová Nikola, Kovařík Robert, Krčálová Pavla, Lazecký David, Machalová Libuše, Matzner Pavel, Michalík Jan, Nohel Petr, Seidler Tomáš, Slavík Marcel, Stehlík Jiří, Süttövá Marta, Škrobánek Pavel, Švábek Jan, Richtár Petr, Rozsypal Jiří, Rychlíková Barbora, Tisovský Petr, Tobolová Monika, Tomášková Petra, Ottová Monika, Vaňková Dagmar, Večerek Ivan,  Vladařová Jiřina, Žůrek Petr

 

Třídní učitel Mgr. Alice Stanovská

8. B Abíková Lenka, Bílková Helena, Blaheta Radim, Davidová Gabriela, Dubová Adriana, Dulavová Jana, Dvouletý Branislav, Ďuriš Patrik, Gelnarová Eva, Hájková Marcela, Horváthová Silvie, Hošická Jana, Klementová Silvie, Kopcová Petra, Kopcová Renáta, Kořená Monika, Kotlár Vladimír, Kremzerová Marie, Kučerová Simona, Kukaladyová Jolana, Longinová Bohdana, Lukášová Jaroslava, Marková Andrea, Mičulek Tomáš, Moisidis Konstantinos, Neuwirt Tomáš, Nohel David, Novák Jiří, Nykšová Michaela, Richterová Alena, Rozsypal Kamil, Rybárik Martin, Petra Řeháčková, Seidlerová Ivana, Staněk Roman

Třídní učitel Mgr. Karel Bittner

8. C Adamec Jan, Ambrož Petr, Bortolotti Daniel, Brisuda Jan, Buš Radek, Dluhoš Marek, Glonková Zdeňka, Honešová Markéta, Hrabovská Petra, Janoušek Marcel, Jedlička Libor, Karlík Michal, Kraftová Dagmar, Kremzer David, Křivánková Šárka, Kupský Dalibor, Lazecký Libor, Lindovská Veronika, Lindovský Jiří, Mitaš Vojtěch, Němec Rudolf, Němcová Radka, Niklová Ivana, Nohel Martin, Ognarová Magdalena, Pasker Lumír, Pilich Michal, Richter Josef, Richter Patrik, Richterek Miroslav, Tesař Tomáš, Trojka Roman, Tyllich Ladislav, Vejrostek Radomír, Výtisk Martin, Švecová Dagmar

 

1988

Třídní učitel Mgr. Pavel Hruška

8. A Břežný Radim, Dobeš Jan, Fojtík David, Havelek Michal, Hořínek Petr, Hynšt Daniel, Janošek Marcel, Kičerka Dušan, Klimek Pavel, Krčál Petr, Kupka Radim, Macháčová Gabriela, Motyčák Aleš, Mrva Pavel, Murcková Petra, Nikel Jiří, Pavlíková Lenka, Plhal Tomáš, Richter Luděk, Richterek Martin, Rožánek Daniel, Richtárová Kamila, Sedlák Daniel, Sekanina Roman, Sobotka Michal, Stanovský Tomáš, Šebo Josef, Vajda Jan, Vidlák Radim, Vřeský Dalibor, Zedníčková Iva

 

Třídní učitel Mgr. Dáša Tovaryšová

8. B Čečková Marie, Danková Naďa, Dluhošová Dagmar, Frňková Andrea, Gilgová Jana, Hájek Dalibor, Heiníková Jana, Hrbáček Tomáš, Jakubcová Marcela, Kašparová Danuše, Kedroňová Romana, Kopecká Věra, Kotrla Zbyněk, Kupka Martin, Kvitová Radka, Marek Čestmír, Mordáč Ján, Nohel Radovan, Nykš Stanislav, Petruška Pavel, Provázek Martin, Richtárová Alena, Richter Jindřich, Rajíček Aleš, Řeháček Tomáš, Řeháčková Renáta, Satková Romana, Smrek Michal, Vajdová Hana, Vaněk Petr

 

Třídní učitel Mgr. Jana Kuchtová

8. C Balhar Miloš, Bezperátová Zuzana, Brdičko Libor, Břenek Roman, Bsonek Martin, Černínová Eva, Dobrovicsová Andrea, Fojtů Martina, Hort Libor, Hrnčířová Lenka, Jurů Jana, Kavala Petr, Kučerová Sylva, Kuchta Dalibor, Kupka Jan, Kupková Eliška, Mikušová Alžběta, Nedvídek marek, Niklová Vendula, Nohel Jaroslav, Petrovič Kamil, Richterová Monika, Schneiderová Lucie, Scholz Martin, Starý Pavel, Šenková Ivana, Šindlerová Silvie, Šír Milan, Štalcerová Renáta, Ulčák René, Vavříková Darja, Záruba Vlastimil

 

1987

Třídní učitel Mgr. Jindřiška Mlčůchová, Mgr. Ilona Pazderová

8. A Bakala Michal, Gilgová Pavla, Havrlantová Zdenka, Honus Miroslav, Jedličková Ivana, Jílek Petr, Klimek Petr, Kočí Lea, Krauzovič Karel, Kubíčková Andrea, Kudělová Blanka, Kvita Libor, Lazecká Alena, Malá Alexandra, Musil Dobroslav, Němcová Marie, Novák Petr, Pavlátová Šárka, Pitřík Robert, Podolská Pavla, Reková Pavlína, Richter Martin, Richter Radim, Ročárová Jitka, Rychlík Hynek, Řehounková Šárka, Seďová Táňa, Seidlerová Anna, Šír Petr, Štolpová Karina, Švejdová Karla, Tichá Kateřina, Tymlová Vanda, Vajdová Kateřina, Vidláková Jitka, Vrba Pavel

 

Třídní učitel Mgr. Miroslava Valášková

8. B Blizmanová Sylvie, Černínová Jana, Dluhoš Libor, Dorňák Alan, Dub Daniel, Friedelová Lenka, Hanák Josef, Havlát Zbyněk, Heiníková Ivana, Chovanec Roman, Kajgr Martin, Kissová Libuše, Kopcová Petra, Lubojacká Jindřiška, Lukášová Pavla, Matiašek Marcel, Mrázová Ivona, Nedvídková Simona, Němcová Lenka, Novák Pavel,  Paskerová Eva, Pavlásková Radmila, Pustějovský Václav, Rajnošek Kamil, Richtár Miroslav, Richter Bronislav, Sedláček Vít, Seidlerová Lenka, Soušek Vladislav, Stärk Daniel, Tettauer Martin, Tichý Zdeněk, Tížek Radim, Veselá Vladimíra, Vokurka Milan, Vrkočová Irena, Vřeský Radomír

 

1986

Třídní učitel Mgr. Jana Bártová

8. A Bureš Hynek, Danko Roman, Jurkovec Pavel, Košař Pavel, Kundela Miloš, Lindovský Petr, Malina Jan, Míka Pavel, Sedláček Ivo, Šprla Radovan, Tisovský Martin, Vítek Jan, Andreeová Zuzana, Barnošáková Marta, Bártová Silvie, Dluhošová Michaela, Havlová Michaela, Hedvíčková Lenka, Kubíčková Renata, Kissová Bohdana, Melcherová Lenka, Michalíková Karina, Ondruchová Martina, Pavlátová Jana, Petrunová Renata, Samulová Monika, Starečková Jana, Šindelová Renata, Šindlerová Iveta, Škrobánková Jana

Třídní učitel Mgr. Eliška Richtárová

8. B Barna Štěpán, Bělunek Roman, Havel Radim, Kijonka Petr, Krayzel Radim, Lazecký Daniel, Nikel René, Pospíchal Martin, Richter Martin, Richter Petr, Richter Tomáš, Skotecica Aleš, Tichý Stanislav, Tomášek Pavel, Urbásek Jiří, Záruba Petr, Glonková Michaela, Hortová Lenka, Knedlíková Lenka, Kováčová Jana, Kovaříková Elena, Kučerová Šárka, Lindovská Kamila, Rašková Zdeňka, Reková Svatava, Richterová Pavla, Stanovská Jana, Tesařová Andrea, Vidláková Hana

 

Třídní učitel Mgr. Alena Petrovičová

8. C Beňo Igor, Blizman Slavomír, Břežný Petr, Fešar Radomír, Gelnar René, Grames Vladimír, Hoš Kamil, Chovanec Jaroslav, Krayzel Martin, Lindovský Radim, Lukáš Josef, Madzia Karel, Miterko jiří, Pavlík René, Plhal Roman, Rulíček Daniel, Sedlák Petr, Skopal Tomáš, Smrek Dušan, Starý Petr, Stein Bronislav, Tichý Petr, Tvrdoň Aleš, Vejrostek Ladislav, Hlavňová Jana, Horáková Karla, Kučerová Jana, Richterková Blanka, Rychtaříková Kateřina, Rychtárová Libuše, Šebová Jana

 

1985

Třídní učitel Mgr. Alice Stanovská

8. A Bednařík Ivo, Burček Kamil, Fischer Tomáš, Holuša Radim, Hoš Roman, Hrdina Rostislav, Hudec Jiří, Jungmann Jiří, Klein Jiří, Krejčí Richard, Lyko Tomáš, Nykš Dušan, Pištěk Ondřej, Struž René, Šec Roman, Wenhardt Mikuláš, Bakalová Martina, Blizmanová Ilja, Gilgová Ivana, Jedličková jindřiška, Kičerková Květoslava, Kučerová Jarmila, Maňuchová Iveta, Restlová Monika, Stanovská Romana, Šindlerová Lenka, Vítková Marie

 

1985

Třídní učitel Mgr. Ludmila Bártová

8. B Borucki Radislav, Černín Radim, Dufek Vladimír, Friedel Bohumír, Hrnčíř Martin, Jahn Libor, Jakl Radim, Jindrýsek Vilém, Kovařík Vítězslav, Kula Richard, Pavlásek Roman, Poduška René, Radvanský Daniel, Ročárek Jaroslav, Seidler Jiří, Šrot Petr, Tisovský Vladan, Burešová Miroslava, Dluhošová Lenka, Honešová Gabriela, Jedličková Martina, Macková Monika, Machalová Jarmila, Mališová Renáta, Pospíšková Ivana, Richtárová Bohdana, Richterová Jitka, Seidlerová Monika, Slaná Helena, Tabáčková Martina

Třídní učitel Mgr. Zdeňka Mendlová

8. C Buš Roman, Dobeš Pavel, Duben Jiří, Flagar Jaroslav, Havelek Miroslav, Havránek Jaroslav, Honěk Radim, Janošek Dalibor, Jílek Marcel, Matiašek Martin, Mráz Jan, Mrázek Radim, Nikel Jan, Nykš Dušan, Ognar Ivan, Ott Pavel, Pavlištík Marcel, Schindler Vít, Szotkowski Petr, Velner Radek, Vidlák Tomáš, Výtisk Marek, Žůrek Ivo, Bzonková Petra, Fryčková Daniela, Klímková Simona, Šrámková Milena, Válková Gabriela

1984

Třídní učitel Mgr. Karel Jaroň

8. A Adamec Petr, Břežný Libor, Fojtů Daniel, Gelnar Milan, Grames Libor, Grossmann Petr, Hendrych Václav, Chmelíček Miroslav, Holba Jaroslav, Košař Vlastimil, Kyanka Petr, Martiník Radim, Richter Jiří, Satek Vladimír, Stanovský Petr, Tisovský Rostislav, Vojáček Michal, Andreéová Markéta, Grodová Vladimíra, Harabišová Marie, Havlová Romana, Holubová Andrea, Horká Kateřina, Hykelová Nicol, Jermářová Helena, Kavalová Marta, Klementová Radka, Krayzlová Jana, Kubánková Alena, Kupková Iveta, Niklová Zdenka, Petrušková Jarmila, Pončíková Marie, Vajdová Dagmar, Vřeská Kamila, Zigmundová Slávka, Žůrková Silvie

Třídní učitel Mgr. Jarmila Homolová

8. B Havlát František, Kremzer Daniel, Kvita Daniel, Lindovský Luboš, Lišifka Petr, Malina Petr, Maňuch Miroslav, Nezdařil Petr, Pospíšek Radek, Restl Radovan, Robenek Stanislav, Řeháček Marcel, Seidler Robert, Ticháček Tomáš, Tichý Pavel, Válka Martin, Vavrečka Jiří, Zelinka Roman, Barnošáková Šárka, Bartošová Marcela, Bohdová Iveta, Freislerová Alena, Janoušková Hana, Kubečková Jana, Maivaldová Dagmar, Neuwirthová Jana, Petrošová Sylva, Seidlerová Pavla, Scholzová Renata, Sláčíková Jana, Švagerová Radka, Tomášková Jana, Vaculíková Irena, Vavrečková Jana, Vavrečková Svatava, Vřeská Jaroslava

1983

Třídní učitel Mgr. Ladislav Filipský

9. A Benová Jana, Čagalová Ludmila, Dluhošová Eva, Folwarczna Marie, Havlová Anna, Hedervaryová Julie, Horáková Lenka, Hošová Lenka, Hrubošová Marcela, Klečková Romana, Klementová Lenka, Křupalová Lenka, Kotrsová Irena, Kučerová Anna, Lorenz Martin, Manová Lenka, Mazel Robert, Pejchalová Jana, Řeháčková Dana, Sládečková Šárka, Špalková Hana, Švábová Martina, Teichmanová Věra, Wenhardtová Brigita, Wilczková Jarmila, Zapletalová Kamila, Dičková Anna, Bieláková Renata, Jahnová Marcela

Třídní učitel Mgr. Zdeňka Mendlová

8. A Beňo Jaroslav, Čišecký Pavel, Duben Pavel, Ermidis Konstandinos, Flagar Zdeněk, Havránek Antonín, Hlavňa Leoš, Hromada Robert, Jisl Jaroslav, Kaczmarczyk Martin, Kiss Rostislav, Kotrla Pavel, Kotrla Petr, Kovařík Petr, Lazecký Vlastimil, Němec Jiří, Parák Roman, Šubert Miroslav, Veselý Tomáš, Dobrovicsová Jana, Faitová Dagmar, Gilgová Milada, Hauserová Šárka, Hlaváčová Jarmila, Hyklová Eva, Jakubjanská Vlasta, Jedličková Michaela, Krestová Marie, Kučerová Lucie, Kuchtová Renáta, Pončíková Gabriela

 

1983

Třídní učitel Mgr. Dáša Tovaryšová

8. B Barnošák Petr, Jakl Vladimír, Kariofilidis Kostas, Křivánek Petr, Kučera Pavel, Kudela Stanislav, Ludvík Petr, Mazur Josef, Novák Pavel, Petřek Ivan, Predikant Petr, Řeháček Martin, Satek tomáš, Sedlák Milan, Schwarz Otto, Vavrečka Roman, Vokurka Karel, Michalíková Lenka, Murcková Kamila, Němcová Bohuslava, Nohelová Radmila, Plevová Jana, Románková Marie, Řehounková Lenka, Seidlerová Dana, Stará Zdeňka, Švejdová Renáta, Vajdová Zdeňka, Vraštiaková Lenka, Vřeská Vladimíra

1982

Třídní učitel Mgr. Jana Kuchtová

9. A Bělunek Ivo, Cázer Radim, Jarolim Andreas, Jaroš Radek, Konvička Petr, Krauzovič Lumír, Kucsera Jiří, Kučera Vladislav, Močár Milan, Richter Zdeněk, Samul Jaroslav, Seidler Svatopluk, Sikora Rostislav, Sochorek Ladislav, Thiel Richard, Vajda Miroslav, Falharová Věra, Hrnčířová Lenka, Jančíková Eva, Košařová Dana, Miterková Marie, Opálková Jiřina, Peregrinová Monika, Pilná Ivona, Richtárová Petra, Rojíčková Romana, Rozsypalová Miroslava, Sulková Alena, Vidláková Jana

 

Třídní učitel Mgr. Milena Šrámková

8. A Blizman Jan, Cabúk Antonín, Freisler Sáša, Groda Petr, Honzek Jiří, Jedlička Pavel, Kubánek Pavel, Scholz Pavel, Šír Ladislav, Taneček Lubomír, Thiel Roman, Bezecná Yvona, Fryčková Lenka, Hekarová Hana, Hellebrandová Radmila, Horváthová Božena, Hošová Lenka, Jermářová Lenka, Karlovská Marcela, Kubišová Jana, Lubojacká Daniela, Melecká Vladimíra, Mikšová Hana, Robenková Lenka, Strašková Věra, Tvrdoňová Jana, Uhrová Naděžda, Urbancová Andrea, Vítková Renáta

 

Třídní učitel Mgr. Hradilová Jindřiška

8. B Čagala Jiří, Černý Daniel, Gebauer Pavel, Harabiš Jan, Janeček Miroslav, Jedlička Ladislav, Kubíček Martin, Ludvík Stanislav, Macák Pavel, Seleši Pavel, Šenk Petr, Vřeský Richard, Zobač Petr, Čechanovičová Sylva, Dobroviczová Ivana, Hanzelková Marie, Holušová Martina, Jedličková Alena, Kajgrová Jarmila, Kissová Pavlína, Krejčí Eva, Maňuchová Eva, Mrvová Marta, Niklová Radka, Pavlíková Marcela, Robová Jitka, Šindelová Marie, Výtisková Dana

 

Třídní učitel Mgr. Miroslava Valášková

8. C Bulušek Jiří, Dekleva Ivan, Kalina Jaroslav, Kičerka František, Hrk Jiří, Longin Milan, Nykš Josef, Rozsypal Martin, Tížek Jiří, Výtisk Jaroslav, Cendelínová Pavla, Grundová Hana, Havelková Jarmila, Horáková Marie, Janeczková Taťána, Jungmannová Pavla, Klementová Lenka, Leicherová Dagmar, Modlová Ivana, Olivová Miroslava, Pitříková Martina, Puczoková Lenka, Rychtaříková Monika, Tichá Janeta, Ticháčková Iveta, Výtisková Jolana, Wolfová Lenka

 

1981

Třídní učitel Mgr. Marie Žůrková

Speciální závěrečná třída

Bílý Josef, Dýčka Jaroslav, Freisler Pavel, Hajduk Milan, Jozek Pavel, Kucsera Stanislav, Kupec Miroslav, Storzer Kamil, Škrobánek Petr, Tížek Jaromír, Boráková Blažena, Močárová Renata

 

Třídní učitel Mgr. Meda Špačková

9. A Březný Pavel, Buráň Vlastimil, Dresler Jiří, Duben Rostislav, Dufek Josef, Gebauer Ivo, Hoš Zdeněk, Jedlička Jan, Kiss Karel, Kubečka René, Stanovský Vítězslav, Sulek Vlastimil, Taneček Miroslav, Ticháček Petr, Tisovský Ivo, Tomášek Leoš, Wachtarczyk Tomáš, Boráková Ilona, Broskevičová Drahomíra, Ďuricová Marta, Hasoňová Ivana, Havránková Věra, Holoubková Michaela, Honová Pavlína, Honzková Lenka, Sajdová Romana, Skopalová Lenka, Sobková Lenka

 

1981

Třídní učitel Mgr. Jana Bártová

9. B Adamec Michal, Kučera Petr, Kudela Vladimír, Kuděla Aleš, Kupka Tomáš, Máša Petr, Pavelka Stanislav, Vavrečka Václav, Vítek Jiří, Řeháček Tomáš, Hrabovská Anna, Chmelíčková Eva, Jislová Hana, Káčová Šárka, Knedlíková Dagmar, Kubešová Iveta, Kubíčková Šárka, Kundelová Dáša, Lakatosová Jolana, Moisidu Partena, Olivová Ivana, Richtárová Blanka, Richtárová Jana, Starečková Iveta, Stanovská Alena, Stillerová Libuše, Šindelová Ivana, Žůrková Dana

 

Třídní učitel Mgr. Ludmila Bártová

8. A Andree Dalibor, Černín Tomáš, Hrdý Roman, Jahn Jiří, Konvička Petr, Kubánek Radim, Kučera Vladislav, Nohel Rostislav, Patačik Dušan, Pavlásek Jaromír, Pavlovský Pavel, Rek Radim, Richtár Milan, Strašek Petr, Tížek Čestmír, Vajda Miroslav, Zima Jiří, Kubečková Renata, Kudelová Dáša, Niklová Ivana, Nykšová Lenka, Slaná Karla, Šindelová Jarmila, Večerková Lenka

 

Třídní učitel Mgr. Jana Kuchtová

8. B Bartoš Radek, Hauser Štěpán, Illík Břetislav, Lazecký Ivo, Richter Zdeněk, Rolinec Miroslav, Širůček Pavel, Vidlák Jiří, Witos Antonín, Benková Taťána, Beňová Beata, Hrnčířová Lenka, Kolovratová Eva, Prouzová Lenka, Richterová Renáta, Sedláčková Jitka, Starečková Miroslava, Šmydkeová Lenka, Vejrostová Zdenka, Výtisková Jana

Diskusní téma: 1981-1990

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek