1971-1980

1980

Speciální závěrečná třída                                                    Třídní učitel Mgr. Marie Žůrková

Černý Dalibor, Horváth Miroslav, Jochman Milan, Kalina Pavel, Koláček Rostislav, Kolenčík Kamil, Konečný Jaroslav, Peregrin Dušan, Švec Adolf, Zeman Jan, Binarová Libuše, Farkašová Iveta, Grundzová Naděžda, Kaššová Jitka, Klepáčová Lenka, Končalová Iveta, Lombartová Miluše, Peřinová Renata

Třídní učitel Mgr. Filipský Ladislav

9. A Cabúk Dušan, Dluhoš Radomír, Dorňák Jaromír, Frei Roman, Fritsch Petr, Holoubek Václav, Horsinka Ladislav, Hořínek Miroslav, Jedlička Radim, Kiss Petr, Konečný René, Krauzovič Pavel, Kupka Miroslav, Lýko Petr, Lysák Petr, Nikel Miroslav, Pavlištík Milan, Ries Pavel, Sedláček Lubomír, Štix Pavel, Thiel Zdeněk, Vavrečka Stanislav, Hlavňová Ivana, Hrušková Lenka, Karlovská Blanka, Kotlárová Jana, Kubečková Iva, Kundelová Emílie, Kupková Lenka, Lazecká Alena, Lewová Alena, Mantheeová Dagmar, Němcová Jana, Richtárová Stanislava, Richterová Šárka, Satková Jana, Stanovská Miluše, Thielová Ivana

Třídní učitel Mgr. Meda Špačková

8. A Bednařík Rudolf, Dluhoš Petr, Horsinka Jaroslav, Hrnčíř Petr, Kozelský Libor, Krumpholz Jiří, Němec Petr, Velner Ivo, Cendelínová Lenka, Dluhošová Zdeňka, Dobiášová Martina, Gráfová Jana, Hrušková Marta, Lindovská Sylva

Třídní učitel Mgr. Jana Bártová

8. B Balaryn Stanislav, Kula Martin, Kvita Zdeněk, Nikel Zbyněk, Kresta František, Papežík Jiří, Pavlík Radek, Pavlištík Marian, Kudelová Zdeňka, Malá Iveta, Melecká Martina

 

Třídní učitel Mgr. Zdeněk Kuchta

8. C Hykl Jiří, Mikš Petr, Pavlík Zdeněk, Petroš Pavel, Petruška Petr, Polášek Drahoslav, Raška Petr, Richter Stanislav, Sajda Kamil, Soška Jaroslav,Murcková Jana, Nekorancová Lenka, Sadovská Jana, Schneidrová Petra, Švejdová Ivona

 

 

 

 

1979

Třídní učitel Mgr. Marie Žůrková

Speciální závěrečná třída

Cichoň Miroslav, Gregorek Radek, Marek Jiří, Pleva Radovan, Rosulek Karel, Tříska Jiří, Holubová Viera, Hromá Jozefína, Prachniarová Janka, Pulková Barbora, Richterová Zdeňka, Slačíková Jaroslava

 

Třídní učitel Mgr. Jaroň Karel

9. A Broskevič Petr, Dekleva Jaromír, Dostál Zdeněk, Fojtík Petr, Hoš Jiří, Hurtečák Jaroslav, Janeček Jaroslav, Jaroš Milan, Jedlička Radek, Kolesár František, Kóša Milan, Kozelský Eduard, Kubečka Ladislav, Kubečka Stanislav, Zíma Petr, Ašerová Ivana, Broskevičová Eva, Břenková Šárka, Bučková Lenka, Fojtíková Alena, Freislerová Jaroslava, Gerátová Marie, Goldová Radka, Horváthová Eva, Illíková Šárka, Janoušková Věra, Kissová Irena, Lubojacká Alena

Třídní učitel Mgr. Pavel Hruška

9. B Lindovský Roman, Martiš František, Mohyla Rudolf, Moisidis Ilias, Nikel Miroslav, Pejchal Karel, Richtár Josef, Richtár Zdeněk, Richter Luděk, Richter Stanislav, Sedláček František, Šablatura jiří, Šubert Radek, Tomášek Radovan, Kurková Margita, Macáková Eva, Mazurová Anna, Niklová Alena, Pracná Beata, Richtárová Eva, Richterová Jana, Rojíčková Šárka, Smetanová Alena, Šopincová Kamila, Tabáčková Jana, Tisovská Zdenka, Tomečková Taťána, Vavrečková Taťána

 

Třídní učitel Mgr. Filipský Ladislav

8. A Fibiger Stanislav, Flagar Lumír, Kajgr Radomil, Kupka Aleš, Lindovský Petr, Buroňová Miroslava, Cázerová Hana, Gerátová Marta, Hořínková Marie, Karotová Hana, Kupková Ivana, Lišifková Vanda, Musilová Pavlína, Teichmannová Jiřina, Zimová Jolana

Třídní učitel Mgr. Jana Kuchtová

8. BNykš Jan, Ostřanský Jiří, Pieš Jiří, Řeháček Hynek, Slavík Tomáš, Starý Jaromír, Tomášek Jiří, Žůrek Martin, Andreeová Pavlína, Nohlová Jana, Petrušková Jana, Pustějovská Hana, Králová Jarmila, Říčná Ivana, Tománková Renáta, Vidláková Miroslava, Balaryn Rudolf

 

1978

Třídní učitel Mgr. Marie Žůrková

Speciální závěrečná třída

Bandurová Nataša, Bílá Dagmar, Freisler Pavel, Hruška Pavel, Hlipala Ivan, Kokáš Stanislav, Kudela Jiří, Kurka Milan, Mazur Jiří, Mik Alois, Povala Miroslav, Stiller Miroslav, Šiplák Ladislav, Šmíd Stanislav, Holubová Vlasta

Třídní učitel Mgr. Jindřiška Hradilová

9. A Cabúk Gustav, Dorňák Ladislav, Dřevojánek Jaroslav, Hladůvka Jan, Hoza Jan, Kraft Tomáš, Kubiš Josef, Pavelek Radan, Richter Jiří, Scheuerle Jan, Bártková Hana, Buráňová Stanislava, Číhalová Kateřina, Deklevová Zdeňka, Dluhošová Ivana, Drastichová Jelena, Dulovcová Zdeňka, Filipská Hana, Freislerová Šárka, Fritschová Dagmar, Ftáčníková Pavla, Hanáková Iveta, Hekarová Alena, Hošová Eva, Hrnčířová Jana, Kalinová Jana, Kubečková Miluše, Kučerová Helena, Kučerová Věra, Lindovská Ivana, Tížková Lenka

Třídní učitel Mgr. Milena Šrámková

9. B Hasoň Zdeněk, Jakuš Dušan, Lazecký Jan, Lazecký Radek, Martiš Petr, Nikel Jiří, Pleva Rudolf, Seidler Ivo, Skotnica Igor, Šimko Drahoslav, Thiel Dalibor, Vavrečka Vlastimil, Vidlák Jaroslav, Vráblik Stanislav, Zátopek Petr, Lewová Jaroslava, Lubojacká Marie, Mrvová Šárka, Němcová Eliška, Riessová Jana, Richtárová Jarmila, Richterková Alena, Rozsypalová Taťána, Sajdová Lenka, Schwarzová Marie, Škrobánková Ludmila, Thielová Kamila, Vajdová Vlasta, Valová Jarmila, Vatrlová Marie, Žůrková Marcela

 

 

1977

Třídní učitel Mgr. Marie Žůrková

Speciální závěrečná třída

Bandura Zdeněk, Bořecký Vladimír, Böhm Vladimír, Dudek Vladimír, Ivánek Alois, Kočíb Miroslav, Mlýnský Jiří, Petráš Jiří, Salay Stanislav, Schwarz Miroslav, Šiplák Milan, Wolf Zdeněk, Gerátová Jana, Grunzová Nataša, Hořínková Miluše, Kurciníková Anna

Třídní učitel Mgr. Zdeněk Kuchta

9. A Bajnar Aleš, Bortolotti Jaroslav, Buráň Milan, Dekleva Antonín, Dluhoš Dušan, Fojtásek Miroslav, Havrlant Stanislav, Knedlík Ludvík, Kořený Jiří, Kovařík Pavel, Křepelka Petr, Lankaš Libor, Laš Jiří, Leicher Petr, Limanovský Jiří, Maxner Jindřich, Murcek Petr, Nikel Svatopluk, Pröschl Jan, Bauerová Eva, Havelková Dagmar, Horsinková Jarmila, Janečková Iva, Kanichová Štefánie, Kozáková Irena, Kubečková Jana, Mohylová Drahomíra, Nohlová Ludmila, Šablaturová Josefa, Vašková Alena, Vaníčková Vlasta

Třídní učitel Mgr. Ludmila Bártová

9. B Fiala Jindřich, Gebauer Rudolf, Ludvík Jiří, Martinásek Ladislav, Martiník Roman, Nekoranec Miroslav, Peter Milan, Petrulák Stanislav, Pika Petr, Richter Radim, Richter Tomáš, Řeháček Vladimír, Říčný Zdeněk, Seidler Ivan, Scheuerle Rudolf, Sochorek Rostislav, Šablatura Stanislav, Šablatura Vladimír, Těžký Petr, Tisovský Pavel, Vidlák Jiří, Buroňová Lenka, Hertlová Ludmila, Horváthová Dagmar,  Chabanová Marie, Sadovská Blanka, Seidlerová Dana, Stará Zdeňka, Sulková Miroslava, Tichá Milena, Třeťáková Alena, Vatrlová Věra, Vilimcová Alena, Petrušková Věra

 

1976

Třídní učitel Mgr. Jana Bártová

9. A Albert Wolfgang, Augustin Ivan, Bajnar Milan, Bednář Jiří, Březný Stanislav, Číhal Jiří, Dostál Jaromír, Dresler Oldřich, Enenkel Vilém, Ftáčník Libor, Hájek Ladislav, Hambálek Jiří, Hošický Radomír, Holub Vlastimil, Kratochvíl Ivo, Kudela Jiří, Limanovský Petr, Lindovský Aleš, Mucha Jiří, Fardová Milena, Feilhauerová Marta, Finsterlová Miroslava, Gebauerová Blažena, Hájková Marie, Hořínková Alena, Hulková Dagmar, Hulvová Věra, Jedličková Lenka, Kociánová Naděžda, Kučerová Eva, Kupková Hana

Třídní učitel Mgr. Meda Špačková

9. B Jakuš Milan, Minařík Ladislav, Mucha Pavel, Neuwirth Miroslav, Němec Aleš, Povala Jiří, Richtár Jaroslav, Richtár Miroslav, Richter Milan, Řeháček Přemysl, Seidler Pavel, Stanoský Ladislav, Sys Ladislav, Szotkowski Jaroslav, Šablatura Jaroslav, Škandera Karel, Zdražil Jiří, Zvak Dušan, Žurek Ladislav, Kissová Vladimíra, Ludvíková Svatava, Niklová Eva, Pichová Marie, Richterková Naděžda, Richterová Blažena, Stanovská Ivana, Strnadelová Jarmila, Ševčíková Jarmila, Tížková Miroslava, Velnerová Alena, Výtisková Věra

1975

Třídní učitel Mgr. Šrámková Milena

9. A Baďura Arnošt, Belko Antonín, Bielský Jan, Dostál Jiří, Dresler Stanislav, Fait Milan, Freisler Zdeněk, Gold Stanislav, Horváth Jan, Kabát Aleš, Kozelský Jiří, Krauzovič Petr, Kubík Jaroslav, Kurka Václav, Řeháček Vratislav, Adamcová Jarmila, Ašerová Jana, Dluhošová Hana, Dreslerová Hana, Dvořáková Šárka, Enenkelová Marie, Grafová Lenka, Grossmannová Taťána, Hermanová Miluše, Kóšová Miluše, Kreislová Alena, Kulová Zuzana

Třídní učitel Mgr. Dáša Michalská

9. B Blasch Stanislav, Juřina Ladislav, Lapáček Ladislav, Lindovský František, Lubojacký Ladislav, Neuwirth Jiří, Prouza Radim, Richtár Miroslav, Richter Pavel, Schubert Milan, Sedlák Radomír, Štverka Otakar, Thiel Petr, Tížek Petr, Vřeský Lubomír, Výtisk Čeněk, Bučková Marie, Lankašová Ivana, Lazecká Věra, Londinová Eva, Ludvíková Emílie, Lysáková Marcela, Opálková Anna, Orlíková Marie, Papežíková Jana, Piešová Vlasta, Sadovská Lenka, Seidlerová Jana, Škrobánková Anežka, Tabáčková Ilona

 

1974

Třídní učitel Mgr. Jana Kuchtová

9. A Freisler Jaroslav, Hermann Bohuslav, Hrdlička Miroslav, Jedlička Petr, Kabát Jiří, Kováč Milan, Krayzel Stanislav, Kubíček Jiří, Lindovský Ivo, Lyčka Leoš, Biličková Jana, Boháčová Dagmar, Jančíková Marie, Karnovská Jana, Karolová Alena, Kittelová Eva, Králová Anna, Kratochvíková Jana, Krušinová Eva, Kubečková Anna, Kubíková Hana, Maráková Jarmila, Mohylová Jana, Muchová Jaromíra

 

Třídní učitel Mgr. Daniela Preisová

9. B Blasch Milan, Hájek Rostislav, Kanclíř Jiří, Pavlovský Vít, Pilich Radovan, Solar Josef, Šopinec Roland, Bučková Anna, Neuwirthová Dagmar, Nohlová Ludmila, Nohlová Věra, Patáčiková Božena, Piešová Věra, Ploticová Eva, Richtárová Dagmar, Richtárová Šárka, Richterová Eva, Slezáčková Věra, Strnadlová Jana, Škutová Drahomíra, Štrichelová Zdenka, Tížková Danuše, Vavrečková Sylva, Vavříková Alena

1973

Třídní učitel Mgr. Meda Špačková

9. A Palička Zdeněk, Richtár Dušan, Salva Milan, Slavík Zdeněk, Škrobánek Václav, Štix Emanuel, Štverka Luděk, Zátopek Miroslav, Němcová Zdenka, Niklová Hana, Petržilková Marie, Pichová Jarmila, Richterová Zdeňka, Řeháčková Eva, Smetanová Hana, Šablaturová Blažena, Špačková Naděžda, Thielová Jarmila, Tymlová Milada, Vajdová Anna, Valášková Dagmar, Vavrečková Markéta, Vřeská Milada, Závodníková Světlana

Třídní učitel Mgr. Milena Šrámková

9. B Bachořík Lubomír, Balhárek Zdeněk, Bilej Petr, Feilhauer Herbert, Karnovský Milan, Lazecký Jaroslav, Němec Oldřich, Budirská Eva, Cinková Věra, Dobrovolná Klára, Dostálová Hana, Dvořáková Eva, Filipská Dana, Gengelová Alena, Hambálková Božena, Hulková Anna, Chytilová Věra, Kadulová Eva, Kanichová Anna, Kijonková Ilona, Krčmářová Anna, Kubečková Danuše, Lindovská Věra

 

1972

Třídní učitel Mgr. Zdeněk Kuchta

9. A Bachořík Rudolf, Bartoš Jan, Bláha Josef, Buček Zdeněk, Fešar Jiří, Havelek Radim, Hrabovský Drahomír, Hrnčíř Vladimír, Jedlička Pavel, Jendrýsek Miroslav, Kubín Zdeněk, Ludvík Josef, Michálek Dobroslav, Mucha Ladislav, Neuwirth Miloslav, Nohel Jan, Augustinová Libuše, Dluhošová Ludmila, Chalupová Blanka, Chytilová Jiřina, Jedličková Eliška, Jedličková Jana, Knopová Marie, Košová Alena, Krejčová Eva, Kulová Dana, Lacná Soňa, Lubojacká Jana, Lyčková Dana, Malchárková Zdeňka, Melecká Jiřina, Mrázová Eva

Třídní učitel Mgr. Eduard Venechides

9. B Patyk Oldřich, Petrulák Svatopluk, Richtár Jiří, Richter Jaromír, Schweiner Petr, Slavík Stanislav, Špaček Ivo, Švagera Jaroslav, Švec Miloslav, Tisovský Jiří, Tížek Pavel, Vala Karel, Vejrosta Jan, Výtisk Antonín, Mrázková Věra, Niklová Blanka, Ploticová Hana, Prouzová Jitka, Richtárová Eva, Richtárová Naděžda, Richterová Anna, Richtrová Ivana, Rolincová Zdeňka, Řeháčková Drahomíra, Seidlerová Hana, Skácelová Jana, Stonišová Alena, Strakošová Jarmila, Škrobánková Marie, Třeťáková Ivana, Žůrková Alena

1971

Třídní učitel Mgr. Marie Kysilková

9. A Bajnar Zdeněk, Břenek Milan, Dluhoš Lubomír, Klein Jan, Kosek Josef, Krischke Stanislav, Kudela Jiří, Lindovský Pavel, Pěnták Jiří, Řeháček Radomír, Ševčík Jaroslav, Tyleček Arnošt, Vavrečka Radomír, Bilejová Pavla, Fričková Marie, Janková Miluše, Kudelová Marie, Kysilková Jitka, Lazecká Vlasta, Maxnerová Karla, Nohlová Jana, Pavlovská Stanislava, Richtarová Naděžda, Richterová Pavla, Satková Jarmila, Sochorková Libuše, Šablaturová Věra, Vašičková Olga, Hnilicová Zdeňka

 

1971

Třídní učitel Mgr. Karla Kubacká

9. B Almáši Josef, Honěk Jiří, Hořínek Jiří, Kupka Jiří, Lazecký Jiří, Lubojacký Jiří, Lubojacký Rudolf, Neuwirth Ladislav, Němec Břetislav, Nikel Pavel, Satek Miroslav, Sedlák Jiří, Schubert Josef, Bzunková Marie, Čechová Bronislava, Dorňáková Dagmar, Dreslerová Dagmar, Havránková Helena, Jančíková Anna, Karnovská Marie, Kašparovská Marie, Kleinová Eva, Lindovská Milena, Marková Alena, Trojková Naděžda, Vrábliková Zdenka, Zvaková Dana

Diskusní téma: 1971-1980

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek