1954-1960

1960

Třídní učitel Han Harabiš

9. A Figala Miroslav, Hrbáč Otakar, Chuda Theodor, Píša Vladimír, Rozbroj Jaromír, Anlaufová Bronislava, Březinová Eva, Cichoňová Jiřina, Černá Eva, Garlejová Zdeňka, Janková Edita, Klusová Helena, Mudrijová Marie, Návratová Alena, Nohlová Anna, Rašková Jana, Richtrová Zdeňka, Rozsypalová Jarmila, Sladká Marta, Sladká Stanislava, Starečková Marie, Tvarůžková Pavla, Valová Anna, Valčuhová Elena, Winklerová Helena, Josef Martiník

Třídní učitel Milada Ostrožná

9. B Burianová Antonie, Čechanovičová Eva, Davidová Jarmila, Drastichová Eva, Glogarová Anna, Hánová Božena, Hantková Zdeňka, Havrlantová Vlasta, Honová Helena, Jarošová Milena, Kavalová Drahomíra, Křenovská Eva, Kupková Ludmila, Lučanová Marta, Maloňková Marie, Pešová Miroslava, Mrvová Marie, Richtárová Marie, Richterová Zdenka, Rojíčková Jaroslava, Valečková Alena, Wachtlová Alena, Vávrová Ludmila, Urbanová Stanislava, Žůrková Jarmila

 

1959

Třídní učitel Jan Harabiš

8. A Dobeš Pavel, Drábek Dalibor, Koňařík Václav, Kubečka Petr, Kyselý Eduard, Macák Jiří, Malčík Karel, Nykš Josef, Pavlištík Karel, Pobořil František, Přikryl Emil, Rozbroj Jaromír, Stanovský Petr,    Thiel Josef, Thinius František, Tomášek Bartoloměj, Vácha Jiří, Vavrečka Jiří, Záruba Ladislav,  Babišová Blažena, Jurkovcová Marta, Kozelská Květoslava, Neuwirtová Bohuslava, Rotterová Lea, Sláčalová Zdenka, Sušková Alena, Tížková Marie, Vajdová Anna, Vokřínková Marie, Výtisková Anna

 

1959

Třídní učitel Milada Ostrožná

8. B Giguš Petr, Dvorský Milan, Faber Jiří, Grygar Jiří, Jedlička Vladislav, Kunz Miroslav, Kupka Miroslav, Maňák Miroslav, Pavelek Miloslav, Rulíček František, Seidler Oldřich, Šenk Jan, Šindler Jiří, Tisovský František, Vavrečka Josef, Volek Alois, Bílská Marie, Burianová Antonie, Čechanovičová Eva, Jedličková Miluše, Kovaříková Marie, Liberdová Zdenka, Mrvová Marie, Richtárová Ludmila, Richterová Zdenka, Starečková Magda, Šlesarová Marie, Tisovská Ludmila, Vojáčková Pavla, Krayzlová Jaroslava

 

 

 

 

 

1958

Třídní učitel Daniela Preisová

Bartoš Lubomír, Bláha Josef, Harabiš Jan, Chuděj Zdeněk, Kondrček Alois, Mrázek Jan, Nykš Jiří, Peiker Mojmír, Richter Erich, Stanovský Rudolf, Scholz Andělín, Šrubař Severín, Švagera Vladimír, Demlová Antonie, Dluhošová Milena, Grygarová Ludmila, Knopová Ludmila, Kolovratová Ludmila, Kopcová Marta, Košcová Libuše, Kóšová Helena, Kovaříková Marie, Kramolišová Věra, Křupalová Marie, Kubíčková Otilie, Malcová Jana, Malčíková Radoslava, Matznerová Emilie, Michnová Blanka, Mrázková Daniela, Mrázková Vladislava, Němečková Jindra, Oravcová Marie, Pahutová Marie, Richterková Eva, Rozsypalová Eva, Rulíčková Jana, Rusková Vlasta, Slaná Bohuška, Šebestová Věra, Thielová Marie, Tisovská Soňa, Tomášková Alena, Trávníčková Libuše, Vavrečková Staňa, Vavrečková Jana, Zajícová Eva

1957

Třídní učitel Antonín Metter

8. A Bzonek Zdeněk, Hindulák Zdeněk, Honěk Radomír, Kovařík Josef, Kyselý Adolf, Můčka Tomáš, Nikel Jiří, Novák Miroslav, Pavlištík Milan, Skopal Drahomír, Sochorek Jiří, Struž Vilém, Tomášek Pavel, Vřeský Jaroslav, Zecha Pavel, Buchtová Jiřina, Cingelová Emilie, Grygarová Pavla, Hájková Marie, Jurkovcová Helena, Kovaříková Růžena, Kubíčková Eva, Lazecká Valerie, Lindovská Marie, Malíková Jaromíra, Niklová Jana, Přikrylová Eva, Richtárová Ludmila, Trávníčková Eva, Vřeská Zdenka

 

Třídní učitel Anna Šajtarová

8.  Dluhoš Zdeněk, Hoš Vlastimil, Jedlička Jindřich, Kadula Ladislav, Kopec Osvald, Krayzel Josef, Kupka Slavoj, Lindovský Jiří, Lišifka Petr, Nenička Pavel, Nikel Jiří, Pazdera Ladislav, Petřek Vlastimil, Richter Václav, Sláčal Josef, Vavrečka Stanislav, Vlček Zdeněk, Adamcová Edita, Bílská Anežka, Flagarová Marie, Freislerová Erika, Hoňková Emilie, Kopiecová Edelfrauda, Kyselá Markéta, Nováková Kamila, Pavelková Danuše, Pelíšková Anna, Pelzerová Anna, Pěntáková Jiřina, Sedláková Věra, Švejdová Vlasta, Thielová Zdenka, Vřeská Libuše

1956

Třídní učitel Klement Kvapil

Andree Svatomil, Rác Jaroslav, Bárta František, Barták Alois, Bartoš Jaroslav, Bezecný Jaromír, Bláha Lubomír, Hrabal Petr, Janeček Miroslav, Jílka František, Kramoliš Jiří, Kubečka Adolf, Kurečka Petr, Mantee Tomáš, Tesař Jaroslav, Bjalková Marta, Blažková Milada, Broskevičová Ivanka, Bystřická Marie, Dluhá Libuše, Knitlová Jarmila, Kovaříková Alena, Němcová Anna, Němcová Daniela, Pavlíková Eleonora, Rotlerová Kajetána, Richterová Eva, Stanovská Olga, Thielová Anna, Urbancová Petra, Vavrečková Josefa, Rašková Věra, Kutáč Pavel

1955

Třídní učitel Jan Harabiš

Dluhoš Břetislav, Drábek Ivan, Fiala František, Kunz Erhard, Minks Jan, Nohel Gustav, Skotnica Ivo, Štalcer Rudolf, Benátská Jarmila, Bendová Irena, Bílská Marie, Čížková Alena, Dobešová Marta, Falharová Olga, Kijonková Antonie, Kučerová Marie, Kupková Jindřiška, Martiníková Marcela, Míčková Anna, Michalová Jitka, Neuvirtová Ilona, Pěkníková Lucie, Planková Ludmila, Slámová Marie, Šrámková Lydie, Tisovská Helena, Urbánková Marta, Vencálková Ivona, Vlčková Soňa, Výtisková Jarmila

Absolventi školní rok 1953/1954 – jednoroční kurs – dobrovolný

(po ukončení 8leté základní docházce, žáci byli např. z Hlubočce, Kyjovic, Skřípova…)

 

Balhar Ladislav, Brosch Helmut, Hájek Ladislav, Holuša Radomír, Jaroš Jan, Kaderka Miloslav, Krystyn Jan, Lazecký Karel, Lazecký Miroslav, Neuvirth Milan, Nikel Jiří, Nikel Milan, Ocásek Čestmír, Pěchula Vladimír, Pitřík Josef, Řehánek Bohumil, Schiller Bohumil, Schiller Günther, Starý Josef, Strakoš Oldřich, Tvarůžka Jan, Vlček František, Kořený Adolf, Bobříková Zuzana, Bogáňová Pavlína, Grygarová Zdenka, Hykelová Eva, Kijonková Věra, Kudělová Růžena, Ludwigová Marie, Richterová Anna, Richtrová Květoslava, Schaumannová Anna, Závadská Libuše, Tížek Pavel

1954

Třídní učitel Anna Šajtarová

Freisler Václav, Hanousek Jiří, Humplík Jíří, Kolovrat Jan, Kubičík Miroslav, Kučera Reinhold, Kupka Jiří, Lindovský František, Lubojacký Bedřich, Malčík Zdeněk, Michek Josef, Michek Vladislav, Můčka Jiří, Pavlík Kurt, Pazdera Jiří, Petrovský Miroslav, Řeháček Milan, Sedlák Lumír, Stříž Václav, Tisovský Vlastimil, Tížek Jiří, Vajda Josef, Vavrečka Miroslav, Ascherová Ema, Baďurová Bedřiška, Bartáková Věra, Broskevičová Helena, Drastichová Blažena, Fialová Helena, Hoňková Zdeňka, Hudcová Milada, Jurečková Zdeňka, Langerová Ingrid, Melecká Františka, Plačková Gertruda, Richterová Hildegarda, Rychtaříková Anna, Rylková Eva, Schubertová Elfrida, Thielová Erika, Tomečková Anežka, Vavrečková Věra, Vítečková Jarmila, Volková Helena, Žáková Anna

Diskusní téma: 1954-1960

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek