Tváře měsíce 2017/18

Duben - květen

06.06.2018 09:11
(ZLEVA NAHOŘE) MAREK STANOVSKÝ – 7. B – REPREZENTACE ŠKOLY – 6. MÍSTO - OKRESNÍ KOLO BIOLOGICKÉ OLYMPIÁDY ŠIMON JUCHELKA – 8. A – REPREZENTACE ŠKOLY – 6. MÍSTO – CELOREPUBLIKOVÁ SOUTĚŽ MYSLIVECKÉ POEZIE VERONIKA GEBAUEROVÁ - 9. B – REPREZENTACE ŠKOLY – 2. MÍSTO – SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA ARS POETICA –...

Únor - březen

16.04.2018 08:43
  (nahoře zleva) KRISTÝNA HAVLÍČKOVÁ (7. B) – REPREZENTACE ŠKOLY – soutěž ve sportovní gymnastice – krajské kolo – 5. místo ONDŘEJ MAŇUCH (7. B) - REPREZENACE ŠKOLY – okresní kolo Zeměpisné olympiády ŠVEJDOVÁ BARBORA (6. A) – REPREZENTACE ŠKOLY – okrskové kolo recitační soutěže NIKLOVÁ TEREZA...

Leden

13.02.2018 11:42
(nahoře zleva) Klárka Davidová (8.A) - REPREZENTACE ŠKOLY - soutěž ve slovní hře Scrabble v anglickém jazyce na Masarykově gymnáziu v Příboře Vojtěch Ptáčník (5. A) - vynikající studijní výsledky Nela Harvey ( 5. A) – vynikající studijní výsledky Tereza Bialková (8.B )- REPREZENTACE ŠKOLY - soutěž...

Listopad - prosinec

04.01.2018 07:04
Zleva: ROBIN MELCHER (9. B) – REPREZENTACE ŠKOLY - soutěž Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR PETRA VAJDOVÁ (8. B) – REPREZENTACE ŠKOLY – 3. místo - školní kolo Olympiáda v českém jazyce GABRIELA BERANOVÁ (9. A) – REPREZENTACE ŠKOLY – pěvecká soutěž O zlatou notičku města Bílovce NATÁLIE...

Říjen

16.11.2017 09:03
REPREZENTACE ŠKOLY SPOLUPRÁCE NA MEZINÁRODNÍM PROJEKTU EDISON, KOORDINACE STÁŽISTŮ, PŘEKLAD PRO MLADŠÍ SPOLUŽÁKY (nahoře zleva) GABRIELA BERANOVÁ (9. A), TEREZA SATKOVÁ (9. A), ANDREA BLAHETOVÁ (8. B), ELIZABETH ROZÁLIE REHÁKOVÁ (8. B), NATÁLIE ŠALAMONOVÁ (9. A), ADÉLA MRÁZOVÁ (9. A) ( dole) EVA...

Září

09.10.2017 09:17
Třída 7. A - reprezentace školy - vítězná třída ve sběru papíru (sponzorství v ZOO Ostrava)

Tváře měsíce 2016/2017

Červen

27.06.2017 15:05
(zleva nahoře) ALEX HAVLÍČEK (9. B) - vítěz T-MOBILE Olympijského běhu ELIŠKA ZAJÍČKOVÁ (9. B) - vítěz T-MOBILE Olympijského běhu JAN TÍŽEK (9. A) - poctivý nálezce peněz, čestné jednání   (dole) KRISTÝNA HAVLÍČKOVÁ (6. B) - vítěz T-MOBILE Olympijského běhu JAKUB JAN...

Duben/ květen

24.05.2017 09:51
(zleva nahoře) SÁRA TIMOŠOVÁ (7. A) – ÚSPĚCH V CELOREPUBLIKOVÉ LITERÁRNÍ SOUTĚŽI MÉ TOULKY PŘÍRODOU DANIELA PASKEROVÁ (8. B) – 3. MÍSTO V CELOREPUBLIKOVÉ LITERÁRNÍ SOUTĚŽI MÉ  TOULKY PŘÍRODOU VILMA BZONKOVÁ (8. B) – 4. MÍSTO OKRESNÍ KOLO BIOLOGICKÉ OLYMPIÁDY ADRIANA SCHOLZOVÁ (6. B)...

Březen

19.04.2017 09:41
(nahoře) Jakub Jan Krischke (5. A) - reprezentace školy v okrskovém kole recitační soutěže Lukáš Batka ( 7. B) - reprezentace školy v okrskovém kole recitační soutěže Valérie Sedláková (7. B) – reprezentace školy, 4. místo, okrskové kolo Have fun with English Studénka Andrea Blahetová (7. B) –...

Únor

09.03.2017 12:34
(nahoře)  TEREZA BIALKOVÁ - 7. B - reprezentace školy - 3. místo - OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE V ANGLICKÉ KONVERZACI ONDŘEJ VAIS - 9. B - reprezentace školy - OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE V ANGLICKÉ KONVERZACI LUCIE KOLÁŘOVÁ - 9. A - reprezentace školy - 8. místo - OKRESNÍ KOLO OLYMPIÁDA Z ČESKÉHO...

Leden

09.02.2017 07:22
  VÍTĚZOVÉ ŠKOLNÍHO KOLA OLYMPIÁDY V JAZYCE ANGLICKÉM Kategorie 6. - 7. tříd 1. místo: Tereza Bialková, 7.B 2. místo: Michaela Tyllichová, 7.B 3. místo: Adam Kolenčík, 6.A Kategorie 8. - 9. tříd 1. místo: Ondřej Vais, 9.B 2. místo: Nikola Steinová, 9. B 3. místo: Gabriela...

Prosinec

16.01.2017 11:01
DRUŽSTVO DÍVEK 2. STUPNĚ – REPREZENTACE ŠKOLY – 3. MÍSTO KRAJSKÁ SOUTĚŽ  v HALOVÉ  KOPANÉ ELIŠKA ZAJÍČKOVÁ (9. B), NIKOLA STEINOVÁ (9. B), VERONIKA CHOVANCOVÁ (9. B), VENDULA CHOVANCOVÁ (9. B), VIKTORIE DRASTICHOVÁ (8. B), ADÉLA BEILNEROVÁ (9. A), VENDULA NYKŠOVÁ  (9....

Listopad

06.12.2016 13:47
PROSINEC (nahoře zleva) GABRIELA BERANOVÁ – (8. B) – REPREZENTACE ŠKOLY – 1. místo – pěvecká soutěž O zlatou notičku města Bílovce AMÁLIE ŠIMKOVÁ ( 9. B) - REPREZENTACE ŠKOLY – 7. místo a postup do finále – soutěž Šumná Ostrava, vítěz školního kola Dějepisné olympiády VERONIKA GEBAUEROVÁ (8. B) -...

ZÁŘÍ, ŘÍJEN

21.10.2016 08:47
  reprezentace školy - Okresní finále v přespolním běhu (zleva)   Patrik Slezáček (9. A), Veronika Chovancová (9. B),Gabriela Beranová(8. A), Vendula Chovancová (9. B), Eliška Zajíčková (9. B), Ondřej Koníček (9. B), Martin Olle (9. B), Veronika Gebauerová ( 8. B)  družstvo...

Tváře měsíce 2015/2016

Květen 2016

16.06.2016 09:44
MINIPODNIK SMAJLÍK 8. B – reprezentace školy     Daniela Nohlová (9. B) - 1. místo ve skoku vysokém – O pohár starosty města Bílovce Renáta Podušková (9. B) - reprezentace školy, 2. místo - výtvarná část soutěže Svět slova Dominik Hrabovský (7. B) – 1. místo ve skoku vysokém – O pohár...

Duben 2016

12.05.2016 12:44
Martin Takáč (7. A) - 2. místo - Have Fun with English – Studénka Natálii Šalamonovou (7. A) - 2. místo - Have Fun with English – Studénka Adam Kolenčík (5. A) - vítěz třídního kola, 2. místo – Have Fun with English – Studénka Ondřej Maňuch (5. A) – vítěz třídního kola, 2. místo - Have Fun With...

Březen 2016

14.04.2016 13:27
BŘEZEN (NAHOŘE)  Tereza Bialková  6. A - reprezentace školy - okrskové kolo recitační soutěže Adriana Scholzová  5. A – reprezentace školy – okrskové kolo recitační soutěže; čestné uznání v literarní soutěži Bílovecké záhady Kristýna Havlíčková 5. A  - vítězka třídního kola...

LEDEN, ÚNOR

02.03.2016 07:28
(nahoře) AMÁLIE ŠIMKOVÁ  (8. B)- REPREZENTACE ŠKOLY - 4. místo - OKRESNÍ KOLO DĚJEPISNÉ OLYMPIÁDY MONIKA KÓŠOVÁ (8. A) - REPREZENTACE ŠKOLY - OKRESNÍ KOLO OLYMPIÁDY Z ČESKÉHO JAZYKA LUCIE KOLÁŘOVÁ  (8. A) - ÚSPĚŠNÝ ŘEŠITEL ŠKOLNÍHO KOLA OLYMPIÁDY Z ČESKÉHO JAZYKA (dole) ADÉLA GRICHOVÁ...

Prosinec

13.01.2016 12:41
Reprezentace školy ve skoku vysokém - Studénecká laťka a Memoriál Otakara Michálka Kopřivnice (zleva) ELIŠKA ZAJÍČKOVÁ  - 8. B - 2. místo (Studénka), 2. místo (Kopřivnice) VIKTORIE DRASTICHOVÁ - 7. B - 2. místo (Studénka) NIKOLAS HORVÁTH - 9. A ONDRA ŠEJDA - 9. A - 1. místo (...

LISTOPAD

10.12.2015 10:44
NIKOLA STEINOVÁ (8. B) - reprezentace školy - finalista dějepisné soutěže Šumná Ostrava GABRIELA BERANOVÁ ( 7. A) - reprezentace školy - 1. místo v pěvecké soutěži O zlatou notičku města Bílovce ONDŘEJ VAIS (8. B) - reprezentace školy - finalista dějepisné soutěže Šumná Ostrava LUCIE JOUROVÁ (8. A)...

ŘÍJEN

09.11.2015 09:02
5. A  - NEJLEPŠÍ TŘÍDNÍ KOLEKTIV 1. STUPNĚ  - CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽ RECYKLOHRANÍ  9. A - NEJLEPŠÍ TŘÍDNÍ KOLEKTIV 2. STUPNĚ  - CELOSTÁTNÍ PROJEKT RECYKLOHRANÍ

ZÁŘÍ

09.10.2015 09:31
ČLENOVÉ PĚVECKÉHO SBORU KOŤATA - REPREZENTACE ŠKOLY, VYSTOUPENÍ NA SLAVNOSTNÍCH PROGRAMECH MĚSTA BÍLOVCE Kája Kučera (4.A), Veronika Abíková (3.A), Andrea Křesťanová (5.A), Adriana Scholzová (5.A), Natálie Vantuchová (3.A)

Tváře měsíce 2014/2015

BŘEZEN, DUBEN

29.04.2015 11:08
REPREZENTACE   ŠKOLY  HAVE FUN WITH ENGLISH JAKUB  KOLÁŘ   Z 5.A -  3. MÍSTO ,  DENIS SKOPAL - 8. R. - 3. MÍSTO MICHAL VRBA -  Z 6. B - 3. MÍSTO ,  HYNEK ŘEHÁČEK - 8. ROČ. - 3. MÍSTO VILÉM RAFAJ Z 5.A - 3. MÍSTO, STANISLAV ŠIŠLÁK - Z 6.B -...

Únor

23.03.2015 13:00
JAN LUPRICH (8.B),  JAN NĚMEČEK (8.B)  - ZA STAROST O SBĚR STARÉHO PAPÍRU  A OCHOTU POMOCI ŠKOLE HYNEK ŘEHÁČEK (8.B) REPREZENTACE  ŠKOLY V OKRESNÍM KOLE OLYMPIÁDY V JAZYCE ANGLICKÉM - 8. MÍSTO LUCIE KOLÁŘOVÁ (7.A) - REPREZENTACE ŠKOLY V OKRESNÍM KOLE  - OLYMPIÁDY V JAZYCE...

LEDEN

12.02.2015 08:22
VÍTĚZOVÉ ŠKOLNÍHO KOLA RECITAČNÍ SOUTĚŽE                           (DOLE - zleva) Klára Davidová (2.m.), Karel Kučera (1.m.),  Anežka Rafajová (2.m.), Ondřej Širůček (3.m), Adriana Scholzová (1.m) (UPROSTŘED - zleva)...

Prosinec

13.01.2015 07:25
(horní řada) ADÉLA CHURÁŇOVÁ  - 9.A  - REPREZENTACE ŠKOLY  - SPORTOVNÍ SOUTĚŽE - SKOK...

Listopad

12.12.2014 11:38
REPREZENTACE ŠKOLY - SOUTĚŽ V ZOO OSTRAVA Veronika Gebauerová, Vilma Bzonková, Gabriela Beranová, Daniela Paskerová, Viktorie Drastichová Matyáš Navedla, Robin Melcher                           REPREZENTACE ŠKOLY - PĚVECKÁ SOUTĚŽ O...

Říjen

07.11.2014 10:49
JAN TICHÝ (9.A) - REPREZENTACE ŠKOLY V SOUTĚŽI ŠUMNÁ OSTRAVA VOJTĚCH NOVÁK (9.A) - REPREZENTACE ŠKOLY V SOUTĚŽI ŠUMNÁ OSTRAVA                                 ...

Září

30.09.2014 08:49
DIVADELNÍ SOUBOR ODŘIVOUSEK - REPREZENTACE ŠKOLY                                                                   POHÁDKA...