VÝTVARNÁ SOUTĚŽ MÁME RÁDI PŘÍRODU

15.11.2021 21:01

Hnutí Brontosaurus Brno vyhlásilo 27. ročník soutěže „Máme rádi přírodu“ s tématem pro rok 2021 „My a příroda, příroda a my“. Také naši žáci 2. stupně se do soutěže zapojili a vytvořili krásná dílka. Z nepřeberného množství prací vybrat pouze limitované tři byl opravdu oříšek. Nakonec se vyučující výtvarné výchovy rozhodli zaslat do soutěže výtvory - „Před a potom“ (Stella Jedličková, 6. A), „Polární pohlazení“ (Michaela Konvalinková, 6. A) a „Probouzející se les“ (Adéla Návedlová, 9. A). Děkujeme žákyním za velice pěknou reprezentaci naší školy a přejeme jim co nejlepší umístění J.

Za vyučující VV Mgr. S. Smolová

 

 

Stella Jedličková „Před a potom“ 

 

Adéla Návedlová „Probouzející se les“

 

 

Michaela Konvalinková „Polární pohlazení“