Vánoční koncert ZŠ a MŠ TGM Bílovec

25.12.2012 12:02

V úterý 18. prosince podvečer se z velkého sálu Domu kultury v Bílovci linuly libé zvuky zimních a vánočních písní v podání malých i velkých zpěváků naší školy. Koncert si pro rodiče a veřejnost připravil flétnový soubor MŠ Wolkerova pod vedením p.uč. K. Kniezkové , jehož malincí hudebníci na flétničky odehráli pásmo známých českých koled. Pěvecký sbor 1. stupně Koťata pod vedením p.uč A.Pilichové ukázal, že se nebojí jako doprovod písní použít vařečky a pokličky či zazpívat anglicky Jinglle bells rock. Sólisté Lucie Kolářová , Adriana Scholzová a Jan Štípek pohladili posluchače svým výkonem. Pěvecký sbor Allegro zazpíval směs populárních vánočních písní, kterou s nimi připravila p.uč. B. Baránková. Veselý čertovský taneček předvedl taneční kroužek dětí z MŠ Wolkerova pod vedením p.uč. B. Těžké. Na závěr si celý sál - rodiče i široká veřejnost - zazpíval společně Půjdem spolu do Betléma či Vánoce, Vánoce přicházejí. Příjemná hudební předvánoční atmosféra byla důkazem toho, že na naší škole se zpívalo, zpívá a zpívat bude.
 

Momentky z koncertu ve fotogalerii,

VIDEO ke shlédnutí zde.
 

Mgr. Andrea Pilichová

Štítky:

|