V Bludišti jsme nezabloudili.

15.01.2018 10:27

Ve čtvrtek 11. ledna se žáci 8. a 9. tříd zúčastnili natáčení soutěžního pořadu Bludiště. Soutěžní tým tvořila děvčata 9. tříd (D. Paskerová, K, Švejdová, V. Bzonková, G. Beranová), která se utkala se Základní školou Kozlovice - mírnými favority, jelikož již dvakrát vyhráli. Fyzické disciplíny děvčatům moc nešly, ovšem vše vynahradily v úkolech vědomostních. Před závěrečnou tajenkou děvčata mírně prohrávala, a tak musela dát do posledního úkolu úplně vše. K uhádnutí jim stačily pouze 3 nápovědy a bylo hotovo. Vítězství nad favoritem děvčata nabudilo a zvládla i závěrečný balancovník.

V odpoledních hodinách byla soupeřem našeho soutěžního týmu Základní škola Ptení. Tým z této školy byl v celkovém hodnocení nad síly našich děvčat, ale i přesto zanechalo jejich vystoupení velice dobrý dojem.

Celé natáčení je velice zajímavý proces. Největší část zabírá natáčení profilů žáků, potlesků apod. Samotná soutěž se „jede“ hned naostro, a soutěžící si tak nemají možnost jednotlivé překážky předem vyzkoušet.

Publikum fandilo, atmosféra ve studiu byla nádherná a všichni si odvážíme velice zajímavý zážitek.

Jak se nám dařilo, uvidíte 3. a 10. března na ČT :D

Děkujeme Sdružení rodičů za příspěvek na dopravu.

Mgr. L. Kubíček, Mgr. T. Masný