TURNAJ VE FLORBALU - STARŠÍ HOŠI

13.12.2019 12:06

Dne 6. 12. 2019 bojovalo chlapecké družstvo naší školy na turnaji ve Florbalu v okresním kole v Kopřivnici. Tým byl sestaven z žáků sedmých, osmých a devátých tříd – Jakub Hlaváč, Richard Skotnica, Adam Richtár, Karel Kučera, Štěpán Šejda, Adam Kalužík, Václav Kalužík, Libor Smolka, Michal Sasín, Jan Havlát a Lukáš Malina. Turnaje se zúčastnilo pět týmů. V prvním zápase jsme hráli s favority turnaje s domácí Kopřivnicí, ale i přesto, že jsme vedli vyrovnaný zápas, nakonec jsme prohráli.

V dalším utkání jsme se střetli se školou z Příbora. Po většinu utkání jsme vedli a byli lepším týmem, ale v závěru jsme se neubránili tlaku a zápas jsme nakonec remizovali.

Následující zápas jsme chtěli za každou cenu vyhrát, jelikož jsme do něho proti Kunínu jako favorité. V úvodu jsme dostali rychlou branku, ale postupně jsme zvyšovali obrátky a dostali se do zaslouženého vedení, které jsme ještě 10 sekund drželi, v posledních sekundách jsme ale dostali bohužel smlolný gól.ale bohužel jsme dostali smolný gól v posledních pár sekundách.

V posledním zápase se hoši utkali s týmem z Frenštátu. V zápase se již projevila únava a bohužel jsme prohráli vysoko.

 

Celkově jsme skončili na pěkném 4. místě.

 

Děkuji všem hochům za předvedené výkony a za pěknou reprezentaci naši školy.

                                                                                                          Mgr. Martin Pavlásek