TURNAJ VE FLORBALU - STARŠÍ DÍVKY

22.11.2018 09:57

Dne 15. listopadu 2018 dívčí družstvo naší školy bojovalo na turnaji ve florbalu. Tým byl sestaven z žákyň osmých třídy – Marcely Zajíčkové, Nikoly Slezáčkové, Julie Vejrostkové, Simony Hájkové, Doroty Čechové, Elišky Molkové, Kristýny Havlíčkové, Markéty Pavelkové, Adriany Scholzové, Nely Dosoudilové a Nikoly Zárubové.

Turnaje se zúčastnila čtyři družstva. V konkurenci dvou týmů ze Základních škol ze Studénky a týmu ze ZŠ Komenského se našim děvčatům do finále postoupit nepodařilo, ale i přesto jim patří velké poděkování za předvedenou bojovnost a reprezentaci naší školy.

Nejlepším střelcem našeho týmu byla Adriana Scholzová a Kristýna Havlíčková, nejlepším nahrávačem Simona Hájková a nejlepším obráncem Julie Vejrostková. Také je potřeba vyzvednou dobrý výkon naší brankářky Marcely Zajíčkové.

Mgr. Jarmila Gábová