TURNAJ VE FLORBALU - MLADŠÍ DÍVKY

30.11.2017 10:02

Dne 21. 11. 2017 bojovalo dívčí družstvo naší školy na turnaji ve florbalu. Tým byl sestaven z žákyň šestých a sedmých tříd – Marcela Zajíčková, Nikola Slezáčková, Julie Vejrostková, Simona Hájková, Dorota Čechová, Kristýna Havlíčková, Markéta Pavelková, Alena Hořínková, Vanda Ježková a Gábina Niklová.

 

Turnaj se konal ve Fulneku a zúčastnily se ho celkem čtyři týmy - dva z Fulneku, jeden tým ze Studénky a tým z naší školy.

V prvním zápase se naše děvčata utkala se silným družstvem JAK Fulnek. Dívky sice hrály týmový florbal, ale na soupeře to nestačilo a po bojovném výkonu prohrály.

 

V dalším utkání se střetla naše děvčata s týmem ze Studénky. Děvčata sice soupeře přehrávala po všech stránkách, ale kvůli neproměněným šancím skončil zápas remízou 0:0. Ze stejného důvodu jsme remizovali s dalším týmem z Fulneku, tentokrát však 1:1.

 

Nejlepším střelcem našeho týmu byla jednoznačně Simona Hájková, nejlepším nahrávačem Dorota Čechová a nejlepším obráncem Julie Vejrostková. Také je potřeba vyzvednou dobrý výkon naší brankářky Marcely Zajíčkové.

 

Chtěla bych poděkovat všem holkám za předvedené výkony a za pěknou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jarmila Gábová