Soutěž ve stolním tenise

01.03.2016 17:06

Soutěž ve stolním tenise v Kopřivnici - výsledky soutěže

Avizovaná sportovní soutěž ve stolním tenise žáků speciálních tříd v Kopřivnici má své výsledky.  Do soutěže se zapojili žáci šesti ZŠ (speciálních tříd):       Nový Jičín, Kopřivnice, Studénka, Bílovec, Fulnek, Frenštát pod Rad. Žáci ZŠ TGM Wolkerova obsadili tři kategorie: 

Mladší kategorie chlapci/dívky:

Alexander Lakatoš z 4.r.

Šimon Lišifka z 5.r.

Gratulujeme Sašovi, který v této kategorii získal krásné 2.místo a odnesl si vedle radostných zážitků z vítězství také soupravu pálek k sportovní hře. Šimonovi děkujeme za snahu a smysl pro fair-play hru.

Starší kategorie dívky:

Hana Stejskalová z 9.r.

Markéta Zemanová z 9.r.

Naďa Ferencová z 8.r.

Gratulujeme Markétě, která si odvezla 1.místo. Své schopnosti dlouhodobě trénuje ve škole v rámci sportovního kroužku i tělesné výchovy, je skutečně velmi dobrým hráčem, který dokáže přijmout sportovně i případnou prohru ( s učitelem), někdy naopak činí přijmout prohru s Markétou učiteli. To v Kopřivnici nebylo potřeba, Markéta se postupně probojovala až k vítězství v této kategorii. Ostatním dvěma dívkám děkuji za účast a projevenou snahu, bohužel se ale v jejich výkonech podepsala na prohře přílišná nervozita ze sportovního klání.

Starší kategorie chlapci:

Kristián Skok z 8.r.

Ikdyž se Kristián neprobojoval do dalších kol soutěže, děkuji mu za jeho snahu a zápal, který musel vynaložit v souboji s velmi dobrým hráčem z Nového Jičína. Skutečně si vylosoval nejtěžšího hráče a soupeře, který si nakonec vybojoval i zasloužené vítězství. Onen chlapec z Nového Jičína se stal do budoucna naší výzvou, rádi se s ním utkáme v následujícím školním roce.

A co vy, žáci ZŠ TGM, nechcete si to s námi rozdat ve stolním tenise v kategorii starších dívek a chlapců?

Pokud se nás nebojíte, stačí oslovit vyučujícího tělesné výchovy nebo zkontaktovat kteréhokoli pedagoga našeho pracoviště ZŠ Wolkerova, rádi zápas v této sportovní hře dojednáme. My se vlka nebojíme!

                                                                          Mgr.V.Wolf Kvitová