SBORY KOŤATA a ALLEGRO DOPROVÁZELY PETRA BENDEHO

04.12.2019 21:20

V předvečer první neděle adventní měly naše sbory Koťata a Allegro možnost zažít to, po čem touží ne jeden mladý zpěvák – stát na pódiu se skutečnou hvězdou. Přijali jsme pozvání Petra Bendeho, finalisty soutěže Česko hledá Superstar 2005, doprovázet ho při jeho Vánočním turné 2019. Byla to pro nás obrovská výzva, a proto se již od nového školního roku ozýval z našich hudebních zkoušek repertoár, který jsme od zpěvákovy agentury obdrželi. V sobotu 30.listopadu jsme již od 17 hodin absolvovali zvukovou zkoušku, během níž jsme poznali, že tento zpěvák je skutečný profesionál a že se na spolupráci s námi moc těší. Samotný koncert začal v 19 hodin. Naše sbory se k Petru Bendemu připojily až po přestávce a v pásmu 6 písní napříč různými žánry předvedly, že i v tak malém městě, jako je Bílovec, máme spoustu talentovaných zpěváků. Celá show byla doprovázena živou hudbou, profesionální světelnou projekcí a skvělou atmosférou. Pro naše žáky bylo jistě nejdojemnějším zážitkem, když je v závěru koncertu sál odměnil dlouhým potleskem vestoje.

A jak naši práci na svém instagramu ohodnotil sám Petr Bende?

 

 

Tímto děkujeme všem žákům za jejich píli a nadšení při nácviku písní a věříme, že si z tohoto večera odnesli nezapomenutelný zážitek. Jsme rádi, že jste u toho mohli být s námi!

Mgr. L. Hořínová, Mgr. A. Pilichová

Momentky ve fotogalerii