Pro Bílovec kamínek – krása z Wolkerky

17.06.2021 13:42

Naši žáci se zapojili do krásného nápadu kamínkové soutěže, kterou zorganizoval místní Dům dětí a mládeže k příležitosti 700 let založení města. V hodinách výtvarné výchovy a pracovního vyučování si žáci na zvolený kámen nakreslili obrázek symbolizující naše město Bílovec.

Technikou kresby tužkou, fixy či malbou akrylovými barvami a laky vytořili nádherná kamenná dílka. Dnes všechny své malované kamínky odnesli společně s vyučujícími do DDM  a nečekaně taky dostali v malém sáčku sladké překvapení. To bylo radosti!

Krásu našich kamínků z Wolkerky posuďte sami. ZA NÁS tzv. "PAJÁDA".

Poděkování patří zejména vyučující paní Mgr. J. Šloffové, která se žáky kamínky tvořila a věnovala při jejich ztvárnění žákům velkou péči i pracovní čas. Máme dobrý tým. V. Wolf Kvitová