Pomáhat a chránit – Policie ČR u nás

15.09.2021 05:01

V úterý 14.9. jsme měli na naší škole milý "zásah" Policie ČR, milou návštěvu. Čtyři policisté k nám zavítali na naše pozvání k realizaci preventivního programu v oblasti osobní bezpečnosti a bezpečnosti na cestách, chodnících či cyklostezkách. Měli připravený program, který byl tzv. ušitý na vzdělávací míru našich žáků. Informace byly stručné a výstižné. Pro zpestření s sebou přinesli informační obrázky, hry a spoustu zajímavých věcí. Na závěr nás nechali nahlédnout do služebního vozidla. Kdo z okolí viděl naše žáky sedět v policejním autě, nemusel se obávat potíží. Nic se nestalo!  Ostatně úsměvy na tvářích žáků v policejním autě tomu ani nenasvědčují. Celou akcí nás doprovázela dobrá nálada.  L. Výtisková, vyučující, koordinátorka preventivního programu