OZDRAVNÝ POBYT ŽÁKŮ 2. STUPNĚ

17.10.2019 08:41

7. 10. – 12. 10. se žáci šestých a devátých tříd naší školy zúčastnili ozdravného pobytu v hotelu Bauer v obci Bílá. V nádherné přírodě CHKO Beskydy strávili 6 dní.

Celým pobytem žáky provázeli zaměstnanci Občanského sdružení Hájenka z Kopřivnice. Ti dětem na každý den připravovali program zaměřený na environmentální výchovu a stmelení kolektivu.

Žáci během pobytu soutěžili v družstvech. Poznávali sami sebe a své spolužáky při různých činnostech. Svou fyzickou zdatnost prokázali ve sportovních hrách i při kratších procházkách po okolí. Zpestřením pobytu byly ukázky sebeobrany a beseda s příslušníkem PČR. Nechyběla stezka odvahy, návštěva bazénu ani závěrečná diskotéka. Všechny týmy byly za svou práci odměněny formou sladkých dortů a dalších laskomin.

Celý ozdravný pobyt se vydařil, splnil svůj smysl a účel, žáci si odvezli domů spoustu nových zážitků.

Na financování ozdravného pobytu se podíleli: Státní fond životního prostředí (téměř 60 % uznatelných nákladů) a rodiče žáků.

Fotogalerie

Mgr. Gabriela Paskerová, metodik prevence

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.