REGIONÁLNÍ KOLO PROJEKTOVÉ SOUTĚŽE V JAZYCE ANGLICKÉM

12.12.2019 19:51

V úterý 10.12. se tři žáci naší školy zúčastnili Projektové soutěže v anglickém jazyce.

V regionálním kole bojovalo třináct týmů z Nového Jičína, Studénky, Kopřivnice, Oder, Fulneku, Hodslavic, Mořkova, Bílovce a Suchdola nad Odrou.

Letošním tématem byla česká strašidla a pohádkové bytosti. Žáci obdrželi obrázek strašidla, měli vymyslet jeho charakteristiku a návyky, odprezentovat svou ideu a následně porovnat své strašidlo s původním. Rozhodně to nebyl lehký úkol, ale všechny týmy se s ním popraly skvěle. Ačkoli se naši žáci neumístili na předních příčkách, soutěž si užili a získali cenné zkušenosti. Děkujeme za organizaci soutěže paní Alexandře Habdasové a těšíme se na další ročník!

Momentky zde

 

za vyučující anglického jazyka Mgr. H. Gruchalová