ODŘIVOUSEK MÁ ZA SEBOU DIVADELNÍ PREMIÉRU

19.06.2019 12:47

V minulém týdnu se ve velkém sále Domu kultury konala představení divadelního spolku Odřivousek, který navštěvují žáci 6.- 8. ročníku naší školy. Pohádku O pravdomluvné rybce, která napraví nejen království, ale i falešného krále Krasomila či čarodějnici Čurymůru, zhlédli dopoledne žáci TGM i děti z bíloveckých školek, odpolední představení pak naši kamarádi, rodiče a veřejnost. Herci nejen nacvičovali, ale podíleli se také na přípravě scén, kulis i hudby. Jako hosta jsme přivítali pana Miroslava Dosoudila, člena ochotnického souboru Odřivous, který náš soubor skvěle doplnil v roli krále.

Chtěla bych touto cestou poděkovat vedení školy za podporu, paní učitelce Marcele Jarošové za krásné kulisy, R. Krčmářovi a L. Smolkovi z 8. A za skvělou hudební kulisu i zvučení, Kulturnímu centru Bílovec za spolupráci, městu Bílovec za finanční podporu v rámci volnočasových aktivit.

A především členům Odřivousku - Natce Keilové, Natce Vantuchové, Edovi Rychlíkovi, Albertu Domemu, Terce Gewinnerové, Evě Mertové, Ivance Vaclavikové, Barči Švejdové a Matěji Fojtíkovi za obrovský elán a chuť do divadelního umění. Chtěla bych jim také popřát ještě mnoho krásných zážitků na „prknech, která znamenají svět.“

 

Momentky ve fotogalerii. 

Mgr. Andrea Pilichová