NOVÉ LOGO ŠKOLY

05.11.2012 10:28

„Vymysli a výtvarně zpracuj název naší školy, který se bude uvádět na propagačních materiálech a bude symbolizovat školu a také vás“ - takový úkol dostali žáci od paní ředitelky na začátku školního roku.

A jak to dopadlo? Témeř třicet různorodých prací vytvořili žáci 1. a 2. stupně. Navržena loga byla vystavena v prostorách chodeb, takže i rodiče a návštěvy školy si mohli loga prohlédnout. Porotu tvořili tentokrát všichni žáci, kteří hlasovali pro to nejzajímavější. Napětí bylo znát až do vyhlášení výsledků, které se odehrálo v tělocvičně.

V kategorii 1.- 5. ročníku získala nejvíce hlasů Adriana Scholzová z 2.A, v kategorii 5.-9. ročníků obdrželo nejvíce hlasů logo Lucie Mertové ze třídy 6.B. Výhercům blahopřejeme.

Z motivu tohoto loga se vycházelo při tvorbě nového loga naší školy, jež nese symbol i námi podporovaného tygra usurijského v ZOO Ostrava. Všechna loga máte možnost zhlédnout na webových stránkách naší školy. Andrea Pilichová

Mgr. Andrea Pilichová

Štítky:

|