LYŽÁK 2020 – Ski Aréna Karlov

12.02.2020 19:43

Uteklo to jako voda a opět nás čekal příjemný týden na horách v podobě tradičního lyžařského kurzu 7. ročníků naší školy. Poslední lednovou neděli jsme vyrazili směr Karlov pod Pradědem v Jeseníkách, který nabízí 12 km sjezdovek, z nichž nejdelší měří 1450 m. Žáci měli příležitost nejen zvládnout základní techniky lyžování, zdokonalit své lyžařské dovednosti, ale také si vyzkoušet netradiční prvky výuky jako jízda pozpátku, po jedné lyži, Carvingový oblouk či obraty o 180° a 360° během jízdy. Začátečníky jsme naučili, pokročilé zdokonalili.

Na závěr celého kurzu čekala na žáky očekávaná diskotéka, kterou si spolu se svými vyučujícími a instruktory řádně užili!

Tímto děkujeme všem za skvělou atmosféru a za píli během celého týdne a věříme, že jsme vám královnu zimních sportů představili v celé její kráse!

 

Momentky ve fotogalerii

Videotéka

Tomáš, Jarka, Lenka, Lenka, Bob a Lea

 

Postřehy žáků:

“Lyžák je nejlepší akce na škole. Vzpomínku z lyžáku jsou nezapomenutelné. Diskotéka byla super, chci jet znova!” Monika Čížková

“Bylo to nejlepší, nic bych neměnil, akorát bych to prodloužil. Nejlepší zážitek - disko!” Anonym

“Byl to nejlepší zážitek ze školy, který jsem zažila!” Anonym

“Učitelé byli velmi příjemní a poznali jsme je i z jiné stránky. Diskotéka byla úžasná, protože jsme tančili, zpívali a rozjelo se to tam! “ Anonym