JSME SOUČÁSTÍ PŘÍRODY – OZDRAVNÝ POBYT 6. a 9. tříd

10.10.2018 07:54

85 dětí 6. a 9. tříd, třídní učitelé (Gabriela Paskerová, Ivana Meyerová, Jana Swaczynová, Tomáš Masný) – to je výčet těch, kteří se zúčastnili ve dnech 1. 10. - 6. 10. 2018 ozdravného pobytu v hotelu Bauer v obci Bílá. 6 dní jim dělali společnost 3 lektoři Občanského sdružení Hájenka z Kopřivnice. Jejich úkolem bylo připravit pro děti šestidenní program zaměřený na enviromentální výchovu a stmelení kolektivu. Vše se povedlo na jedničku! A počasí nám přálo. Dny byly plné zajímavých informací, her, soutěží i turistiky v CHKO Beskydy. Množství a kvalita „prožitkových“ i sportovních aktivit přispěla ke zdárnému průběhu. Žáci pracovali v různých týmech, skupinách, poznávali sami sebe a své spolužáky při různých činnostech. Ty byly postupně bodovány a následně i vyhodnoceny. Nechyběla ani oblíbená diskotéka a sladká tečka nakonec.

 

Celý ozdravný pobyt se vydařil, splnil svůj smysl a účel, žáci si odvezli domů spoustu nových zážitků. Celý průběh pobytu byl kladně hodnocen nejen žáky a pedagogy, ale i lektory.

 

Na financování ozdravných pobytů se podíleli: Státní fond životního prostředí (téměř 60 % uznatelných nákladů) a rodiče žáků.

 

Dojmy a emoce dětí jsou zachyceny na snímcích, které najdete v naší fotogalerii.