Jak jsme školou provázeli aneb průvodcovská mise

12.12.2012 09:29

"Dobrý den. Vítáme Vás na Dni otevřených dveří v naší škole a chtěli bychom Vám ukázat……“ Tak těmito slovy vítali někteří žáci naší školy širokou veřejnost a rodiče, kteří se přišli podívat, jak to u „nás“ žije. Vcítili se tak do jedné z lidských profesí, kdy člověk provádí průvodcovskou činnost a „podává určitý výklad.“ O tom, že tato činnost není vůbec jednoduchá a obnáší určité dovednosti, např. artikulace, dobrá slovní zásoba, organizační schopnosti, by mohli povídat své. Nicméně úkolu se zhostili velice dobře a v rámci svých možností neúnavně provázeli návštěvníky naší adventně vyzdobenou a provoněnou školou. A kdo že se to na dva dny stal průvodcem? Lukáš Nikel 9. A, Víťa Hon 9. A, Ondřej Gonsorčík 8. B, Mirek Vajda 8. A, Michal Šťastný 8. A, Daniel Vrana 8. A, Daniel Rosa 8. A, Zuzana Vápeníková 8. B, Tereza Jarošová 8. B.

Těm patří velký dík za odvahu promluvit k většímu „publiku“ a volný čas, který nám v těchto dnech věnovali.

                                                                       Mgr. Zdena Mendlová, Mgr. Gabriela Paskerová