HALOVÁ KOPANÁ DÍVEK– 3. MÍSTO V KRAJI

09.01.2017 13:28

Koncem prosince proběhlo krajské finále v halové kopané dívek.

Turnaje se zúčastnily 4 nejlepší týmy kraje – družstvo  z Ostravy, Opavy, Štramberku a naší školy.

V prvním utkání se naše děvčata potkala se silným soupeřem Štramberku (pozdějším vítězem turnaje). Po pěkném a vyrovnaném fotbale jsme však na favorita nestačily a těsně prohrály 1:0. Pak nás čekal soupeř z Ostravy. Naše děvčata do zápasu přímo vlétla. Podala kombinačně pohledný výkon a zaslouženě vyhrála 3:0.  Posledním soupeřem bylo družstvo z Opavy. Byl to zápas „nahoru dolů“, holky bojovaly a předváděly krásné akce. Základní hrací doba skončila 2:2, a na řadu musely přijít penalty. Penaltový rozstřel však naše děvčata prohrála a připadlo jim konečné 3. místo.

Náš tým (Eliška Zajíčková, Nikola Steinová, Veronika Chovancová, Vendula Chovancová, Viktorie Drastichová, Adéla Beilnerová, Vendula Nykšová) předvedl, že fotbal hrát umí a děvčata by mohla směle konkurovat i chlapeckým týmům.

Mgr. Jarmila Gábová