GRAB THE READER aneb BUDEME MÍT ANGLICKOU KNIHOVNIČKU

09.02.2021 08:27

Naše škola se přihlásila do 10. ročníku projektu GRAB THE READER, jehož cílem je zvyšovat kvalitu výuky angličtiny v České republice. 

 

Vítězné školy obdrží od nakladatelství Macmillan a The Prague Peak Education Fund sadu titulů anglicky napsané beletrie z řady Macmillan Readers.

Úkolem bylo vypracovat projekt o využití anglické četby ve výuce angličtiny. Při zpracovávání jsme se zaměřily nejen na edukativní cíl, ale zejména na prožitkové učení, aktivy žáků se samotnou knihou, inovativní čtenářské strategie a mezipředmětový přesah. 

A nám se poštěstilo. V celorepublikovém projektu jsme zvítězili. Podpořené školy Grab the Re ader (ppef.cz)
 

Již brzy se proto můžeme na naší škole těšit na vlastní anglickou knihovničku s mnoha zajímavými tituly.                                                                                                                                                                                                        

 Mgr. L. Meluchová,  Mgr. A. Pilichová