Den otevřený dveří

16.04.2019 12:52

Ve čtvrtek 11.4. se naše škola otevřela široké veřejnosti, která si mohla v rámci Dne otevřených dveří projít s doprovodem učitelů jednotlivé třídy, prohlédnout si učební pomůcky a vybavení školy a položit vyučujícím nebo vedení školy případné dotazy. A protože byla tato akce spojena s již tradičním velikonočním tvořením, mohli si návštěvníci odnést i originální výrobky připomínající jaro a období Velikonoc - velikonoční vajíčka, věnečky, různé druhy velikonočních zápichů a symbolů – ovečky, slepičky, zajíčky – nebo velikonoční tašky..

Letos naši akci podporovalo město Bílovec a SRPŠ, jejichž zásluhou byly všechny dekorace i drobné občerstvení zdarma.

Děkujeme všem rodičům, kteří si přišli naši školu prohlédnout či si vyrobit velikonoční dekorace, za jejich čas a slova chvály. Věříme, že ozdoby, které jste si odnesli, najdou ve vašich domovech své místo a připomenou vám chvíle strávené s námi.

 

Vyučující a vychovatelky družiny