Adventní tvoření

05.12.2017 07:50

Prvního prosince proběhlo na naší škole adventní tvoření. Tentokrát na rodiče a děti čekalo mnoho pestrých stanovišť, která pro ně připravili vyučující 1. a 2. stupně a vychovatelky družiny a na kterých si mohli vyrobit vánoční dekorace - svícny (dřevěné či skleněné), věnce, stromečky a různé druhy papírových ozdob. Pro ty mlsnější jsme přichystali stanoviště s domácími medovými perníčky - ty si mohli jakkoli nazdobit a sníst.

Celkovou atmosféru umocnily znějící koledy, zdarma podávaná káva a čaj a také všudypřítomná vůně perníčků. Školu provoněl i štrúdl či punč, které v prostorách před družinou prodával minipodnik Smajlík.

A jak celé tvoření vypadalo, se můžete podívat ve fotogalerii.

 

Celá akce by se neobešla bez sponzora, firmy Optys, která nám bezplatně dodala veškerý materiál. Jen proto si mohl každý zdarma vyrobit a následně odnést domů krásné a originální vánoční ozdoby. Za takto štědrý dar děkujeme!

Rovněž děkujeme Sdružení rodičů, které přispělo na nákup občerstvení, které se rovněž podávalo zdarma, a ostatního materiálu.

Věříme, že se vám, kteří jste se adventního tvoření zúčastnili, akce líbila a že si při pohledu na své výrobky vzpomenete na ten příjemně strávený čas s námi.

 

Vyučující 1. a 2. stupně a vychovatelky družiny